:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

Już jutro wzruszający koncert w Brześciu Kujawskim. Kto zaśpiewa?

Kultura i rozrywka, jutro wzruszający koncert Brześciu Kujawskim zaśpiewa - zdjęcie, fotografia

W ramach powiatowych obchodów Narodowego Święta Niepodległości 11 listopada w Brześciu Kujawskim odbędzie się koncert Antoniny Krzysztoń,  o godz. 17.30 w Kościele Parafialnym pw. św. Stanisława BM. Wstęp wolny.

Twórczości Antoniny Krzysztoń i jej charakterystycznego głosu nie trzeba nikomu przedstawiać. Od lat jest ona niekwestionowaną królową rodzimej poezji śpiewanej.

Jej głos, charyzma, przekaz, porusza i przyciąga ludzi. Od wielu lat występuje w teatrach, kościołach, filharmoniach. W wielkich, mniejszych salach, n a wielu festiwalach, koncertach związanych z szeroko pojętą piosenką poetycką i religijną.

Wydała do tej pory 15 płyt.

Jej "Perłowa łódź" czy "Kiedy przyjdzie dzień" to jedne z najpopularniejszych polskich piosenek, które nucą już kolejne pokolenia.

“Moim powołaniem, jak mówi, jest śpiewanie dla wszystkich. Bez podziałów”. I rzeczywiście Antonina Krzysztoń trafia do ludzi o różnych przekonaniach, choć dokładnie określa swoją drogę.

W jej śpiewie słychać, że inspirują artystkę różne gatunki muzyki . To wszystko składa się, na jej niepowtarzalne interpretacje.

Wyjątkowy koncert w wykonaniu Antoniny Krzysztoń już w sobotę w brzeskim kościele.

Już jutro wzruszający koncert w Brześciu Kujawskim. Kto zaśpiewa? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się