:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Kabaret pod Wyrwigroszem wystąpi w nowym programie 500+ pod Włocławkiem

Rozrywka, Kabaret Wyrwigroszem wystąpi nowym programie Włocławkiem - zdjęcie, fotografia

Gminny Ośrodek Kultury, Sportu i Rekreacji w Baruchowie, zaprasza na „Wieczór Kabaretowy” w Baruchowie w ramach obchodów Dnia Kobiet w dniu 03.03.2018r.

Tym razem wystąpi KABARET POD WYRWIGROSZEM oraz KABARET CIACH. Humorystyczne i zabawne skecze umilą sobotni wieczór wszystkim przybyłym.

Trasa "500+"! Przypadek? Absolutnie nie. Kabaret pod Wyrwigroszem osadził swój program w nowych realiach. Będą Państwo mieli jedyną okazję (rzecz jasna w krzywym zwierciadle) przyjrzeć się temu co jest. Tutaj każdy kabaretowy wieczór jest inny. Codzienny napływ świeżych, ale trudnych do pojęcia doniesień powoduje, że i program "500+" tworzy się niejako na bieżąco. Niezawodnie pojawią się na scenie "Kresowiacy", będzie "Kryśka" i... co tylko Państwo sobie życzą!

Planowany program kabaretów przewiduje ok. 3 godz. dobrej zabawy wypełnionej śmiechem.

Bilety w cenie:

60 zł miejsca oznaczone (rzędy II-VI oraz balkon)

50 zł bilet normalny

40 zł dla kobiet i dzieci od 10 lat (do 10 lat bezpłatnie)

Szczegółowe informacje: 54 284 55 42; 888-412-444

Sprzedaż biletów w Hali Sportowej oraz Sekretariacie Urzędu Gminy.

Uwaga! Możliwa jest rezerwacja biletów na Wieczór Kabaretowy poprzez wpłatę przelewem (po uzgodnieniu telefonicznym), odbiór biletów na podstawie dowodu wpłaty przed wejściem na występ”.

Kabaret pod Wyrwigroszem wystąpi w nowym programie 500+ pod Włocławkiem komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się