:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C całkowite zachmurzenie

Kilkuset uczestników w Kruszynie. Światowej rangi imprezy na włocławskim lotnisku

Karate, Kilkuset uczestników Kruszynie Światowej rangi imprezy włocławskim lotnisku - zdjęcie, fotografia

ŚWIATOWEJ RANGI IMPREZY ODBĘDĄ SIĘ W TYM ROKU W AEROKLUBIE WŁOCŁAWSKIM SPOŁECZEŃSTWO. Aeroklub Włocławski im. Stanisława Skarżyńskiego informuje, że w roku 2018 będzie organizatorem i gospodarzem dwóch imprez najwyższej rangi w lotnictwie i modelarstwie kosmicznym.

Będą to Mistrzostwa Świata FAI Modeli Kosmicznych 2018, które odbędą się w dniach 29.07-04.08.2018 oraz 4. FAI Balonowe Mistrzostwa Świata Juniorów 2018, które odbędą się w dniach 11-16.09.2018. Organizacja tych zawodów została powierzona stowarzyszeniu przez Międzynarodową Federację Lotniczą FAI. Będą to jedne z największych imprez modelarskich i lotniczych tego roku.

Oba wydarzenia zostały objęte Honorowym Patronatem Prezydenta RP jako imprezy najwyższej rangi w roku 100-lecia odzyskania Niepodległości przez Polskę.

Aktualnie trwa przyjmowanie zgłoszeń do mistrzostw. Organizatorzy spodziewają się udziału kilkuset uczestników z całego świata oraz licznych widzów oraz kibiców.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Aeroklubu Włocławskiego: www.aeroklub.wloclawek.pl oraz oficjalnych stronach zawodów: www.juniorworlds2018.com (Balonowe MŚ 2018) i www.spacemodels.pl (MŚ Modeli Kosmicznych 2018).

Kilkuset uczestników w Kruszynie. Światowej rangi imprezy na włocławskim lotnisku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się