:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C lekkie zachmurzenie

Kino samochodowe we Włocławku? Włocławek walczy o sto tysięcy złotych. Zagłosuj !!!

Polecamy, samochodowe Włocławku Włocławek walczy tysięcy złotych Zagłosuj - zdjęcie, fotografia

Dwa włocławskie projekty – Gwoździarnia Stowarzyszenia Ładowarka i nowo powstające kino samochodowe Stara Zajezdnia WIRu zostały zakwalifikowane przez jury programu grantowego Lechstarter do etapu finałowego, tj. głosowania internautów. Projekty – opiewające na 50 tys. złotych każdy – mają szanse zmienić Włocławek.

Gwoździarnia, która już wrosła w historię naszego miasta, ma dziś niepowtarzalną okazję wzbogacić swoją formułę o wydarzenia niepowiązane z X muzą i otworzyć przed włocławianami dotychczas nieznane zakątki kompleksu przy Szpichlernej. Nie tylko kino może wkrótce królować w wakacje w przyjaznych murach tego miejsca.

Stara Zajezdnia to z kolei projekt zupełnie nowy, który – choć związany z tą samą sztuką, co Gwoździarnia czy Kino na Przystani – oferuje zupełnie nowe wrażenia i pozwoli poczuć się mieszkańcom Włocławka niczym bohaterowie "Grease". Letnie wieczory, gwieździste niebo i setki samochodów w blasku srebrnego ekranu – już 1 czerwca taki scenariusz może stać się faktem.

Stara Zajezdnia i Gwoździarnia biorą udział w programie Lechstarter w różnych kategoriach, zatem nie konkurują ze sobą. Każdy mieszkaniec Polski może codziennie oddać po jednym głosie na oba włocławskie projekty.

Głosowanie trwa od 6 kwietnia do godziny 14:00 17 maja na stronie lechstarter.urbanforms.org.

Na bieżąco informacje udostępniane są na wydarzeniu na Facebooku pod linkiem: Razem wygrajmy  100 tysięcy dla Włocławka (kliknij tutaj) .

Często o zwycięstwie w Lechstarterze decydują pojedyncze głosy! Projekt "Podwórka Hilarego" z Łodzi w ubiegłorocznej edycji programu w ciągu ostatnich 19 godzin głosowania spadł z 3. pozycji poza szerokie "podium", które wówczas obejmowało 10 miejsc dla projektów z największą liczbą głosów.

Sumienność i codzienne głosowanie mogą sprawić, że Włocławek zmieni się w te wakacje nie do poznania!

 

Kino samochodowe we Włocławku? Włocławek walczy o sto tysięcy złotych. Zagłosuj !!! komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się