:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C lekkie zachmurzenie

Kolejny „pirat drogowy” zatrzymany w regionie. Pędził … na terenie zabudowanym

Region_, Kolejny „pirat drogowy” zatrzymany regionie Pędził terenie zabudowanym - zdjęcie, fotografia

Policjanci z „drogówki” zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę audi, który w terenie zabudowanym pędził z prędkością ponad 124 km/h. Kierowca już stracił prawo jazdy, dostał mandat oraz punkty karne.

W czwartek (05.04) policjanci z rypińskiej „drogówki” podczas służby sprawdzali prędkość poruszających się pojazdów. Po godzinie 18-tej na ulicy Warszawskiej w Rypinie zauważyli, jak ze znaczną prędkością zbliża się w ich kierunku Audi A3. Funkcjonariusz dokonał pomiaru prędkości i zatrzymał pojazd.

Kierowcą był 20-letni mieszkaniec powiatu rypińskiego. Mundurowi poinformowali o powodzie zatrzymania oraz okazali wynik, jaką zarejestrował miernik prędkości. Okazało się, że mężczyzna w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 124 km/h.

Zgodnie z obowiązującymi przepisami funkcjonariusze, za popełnione wykroczenie w ruchu drogowym, zatrzymali kierowcy prawo jazdy na 3 miesiące. Został tez ukarany mandatem karnym oraz 10 punktami.

Przypominamy, nadmierna prędkość jest jedną z głównych przyczyn wypadków drogowych. Policjanci apelują o rozsądek i rozwagę na drogach.

Kolejny „pirat drogowy” zatrzymany w regionie. Pędził … na terenie zabudowanym komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się