:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

Kolejny rajd rowerowy niebawem we Włocławku. Weźmiesz udział?

Ludzie_, Kolejny rowerowy niebawem Włocławku Weźmiesz udział - zdjęcie, fotografia

Prezydent Włocławka Marek Wojtkowski oraz Włocławski Krajoznawczy Klub Rowerowy PTTK CYKLISTA zapraszają na Rajd Rowerowy do Bobrownik z przeprawą promową do Nieszawy w dniu 9 czerwca 2018 r.

Zbiórka uczestników nastąpi o godz. 9:30 przy Szkole Podstawowej nr 8 przy ul. Willowej 8, następnie przejazd i zwiedzanie ruin zamku w Bobrownikach, przeprawa promowa do Nieszawa i powrót do Włocławka. Zakończenie rajdu zaplanowano ok. godz. 16:15 przy bursie szkolnej przy ulicy Mechaników. Całość trasy wyniesie ok. 50 km.

Wszystkich chętnych do wzięcia udziału w rajdzie zapraszamy do zapisywania się w biurze Informacji Turystycznej, ul. Warszawska 11/13, tel. 54 411 27 57, od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 17.00. Zapisy przyjmowane są do 7 czerwca br.

Przy zapisywaniu się należy podać: Imię i nazwisko, PESEL. Wpisowe wynosi 10 zł od osoby dorosłej, dzieci i młodzież do 18 roku życia (udział pod opieką osoby dorosłej) oraz emeryci i renciści 5 zł. W ramach opłaty organizator zapewnia: ubezpieczenie, obsługę medyczną, pamiątkowy znaczek, poczęstunek, koszt przeprawy promowej.


Kolejny rajd rowerowy niebawem we Włocławku. Weźmiesz udział? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się