:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C całkowite zachmurzenie

Koncert kolęd 2018 w Brześciu Kujawskim. Wystąpi aż 12 solistów. Ksiądz, policjantka ...

Rozrywka, Koncert kolęd Brześciu Kujawskim Wystąpi solistów Ksiądz policjantka - zdjęcie, fotografia

Towarzystwo Kulturalne, parafia św. Stanisława Biskupa Męczennika w Brześciu Kujawskim oraz Brzeskie Centrum Kultury serdecznie zapraszają na koncert kolęd i pastorałek „Znak pokoju”

Koncert odbędzie się 6.01.2018 r o godz. 18.00 w kościele parafialnym

Tradycja już się stało, że Towarzystwo Kulturalne skupia wokół siebie osoby śpiewające i grające, które wspólnie tworzą wspaniałe koncerty dla mieszkańców naszej gminy.

Cóż jest piękniejszego od wspólnego muzykowania, a tym bardziej od wspólnego śpiewania kolęd.

W tym roku będzie naprawdę imponująca grupa wykonawców: 12 solistów oraz zespół „Spod Strzechy” Wspólnie kolędować dla Państwa będą: nauczyciel, katechetka, ksiądz, bibliotekarka, radna, pracownica sądu, młodzież licealna, policjantka, dyrektor Centrum Kultury, logopeda, animatorzy kultury, młodzież szkolna, pracownica banku i inni. W repertuarze znalazły się tradycyjne kolędy oraz pastorałki i świąteczne piosenki.

Scenariusz koncertu przygotował Ks. Ireneusz Juszczyński, repertuar został dobrany przez Elżbietę Chybcińską i Izabelę Mikołajczyk, która poprowadzi koncert. Aranżacje utworów i kierownictwo muzyczne nad koncertem objął Tomasz Majchrzak, który zagra także na klawiszach i akordeonie. W składzie muzyków znaleźli się także: Joanna Jaworska- skrzypce, Nadia Lewandowska i Michalina Kubajka – flety poprzeczne, Krzysztof Krzos- gitara, Mariusz Kacprzak- gitara basowa, Mateusz Majchrzak- perkusja.

Zaśpiewają: Beata Lewandowska, ks. Krzysztof Włodarczyk, Anna Operacz, Elżbieta Izydorkiewicz, Danuta Pawłowska, Elżbieta Chybcińska, Przemysław Maćczak, Barbara Szatkowska, Izabela Szczepaniak, Mariusz Czyżniejewski, Michał Stawicki, Agata Kubajka, „Spod Strzechy” .

Koncert kolęd 2018 w Brześciu Kujawskim. Wystąpi aż 12 solistów. Ksiądz, policjantka ... komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się