:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C pochmurno z przejaśnieniami

Koncert Zaduszkowy w Brześciu Kujawskim. Będą wspominać Agnieszkę Osiecką, Irenę Jarocką, Wojciecha

Rozrywka, Koncert Zaduszkowy Brześciu Kujawskim Będą wspominać Agnieszkę Osiecką Irenę Jarocką Wojciecha - zdjęcie, fotografia

Brzeskie Centrum Kultury zaprasza na kolejną (czwartą) edycję koncertu zaduszkowego "Ocalić od zapomnienia" już 29 października 2017 roku o godzinie 18:00.

Tym razem wspominać będą: Agnieszkę Osiecką, Irenę Jarocką, Wojciecha Młynarskiego i Zbigniewa Wodeckiego.

Piosenki z ich repertuaru, lub przez nich napisane zaśpiewają dawno nie słyszane na naszej scenie,  byłe wokalistki z BCK, które obecnie są studentkami: Daria Domagalska i Natalia Walo oraz znana już zaprzyjaźniona z BCK Justyna Paczkowska.

Ogromną niespodzianką będzie udział rockowego wokalisty, znanego z zespołu Keep Rockin', byłego mieszkańca Brześcia Kujawskiego, mieszkającego obecnie w Poznaniu - Marcina Wojciechowskiego.

Śpiewającym towarzyszyć będzie zespół w składzie:

Maciej Bagiński - trąbka

Michał Bagiński - puzon

Krzysztof Krzos - gitara

Mateusz Majchrzak - perkusja

Tomasz Majchrzak - instrumenty klawiszowe.

Robert Paczkowski - saksofon

Zbigniew Stawicki - gitara basowa.

Koncert "Ocalić od zapomnienia" na stałe wpisał się w kalendarz imprez organizowanych przez BCK. To projekt całkowicie zrealizowany w brzeskiej placówce. Kierownictwo muzyczne nad projektem objął pracujący w BCK muzyk - Tomasz Majchrzak, który zajął się doborem repertuaru oraz aranżacją utworów.

Bilety w cenie 10 zł do nabycia w BCK.

Warto dodać, że w tegorocznej edycji w utworach pojawi się rozbudowana sekcja dęta obok saksofonu będzie trąbka i puzon, na których zagrają bracia Bagińscy pierwszy raz biorący udział w projekcie. Debiut w koncercie zaduszkowym będzie miał także basista Zbyszek Stawicki.

Koncert Zaduszkowy w Brześciu Kujawskim. Będą wspominać Agnieszkę Osiecką, Irenę Jarocką, Wojciecha komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się