:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe opady deszczu

Koncertem uczczą Święto Niepodległości w Izbicy Kujawskiej

Społeczeństwo, Koncertem uczczą Święto Niepodległości Izbicy Kujawskiej - zdjęcie, fotografia

W Izbicy Kujawskiej odbędzie się Koncert Jesienny z okazji Święta Niepodległości.

Wystąpi zespół IKA DUO w składzie: Irena Filuś - śpiew, skrzypce i Izbiczanin Jacek Cichocki - instrumenty klawiszowe. Towarzyszyć Im będzie kontrabasista Grzegorz Nadolny.

Grupa zaprezentuje m.in. unikatowe piosenki z repertuaru wybitnego artysty Marka Grechuty, które wykona w odmiennych od oryginału aranżacjach. Usłyszeć będzie można również utwory innych artystów, nawiązujące do refleksyjnego nastroju jesieni.

IKA DUO, to dwoje młodych, szalonych ludzi, kochających i tworzących muzykę na co dzień. Każdy Ich występ podczas różnych koncertów, przy których współpracują z innymi muzykami, jest dla Nich okazją do nabywania nowych muzycznych doświadczeń. Tym razem, do duetu dołączy Grzegorz Nadolny, wybitny, znany i ceniony na polskiej scenie muzyk kontrabasista.

Owocem tej współpracy, będzie przekazanie uczuć, myśli i energii, poprzez to co razem tworzą grając.

Koncert odbędzie się  11 listopada 2017 roku o godzinie 18:00 w Miejsko Gminnym Ośrodku Kultury w Izbicy Kujawskiej. Wstęp wolny!

Koncertem uczczą Święto Niepodległości w Izbicy Kujawskiej komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się