:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C słabe opady deszczu

Konkurs na Kartkę Świąteczną w Kruszynie rozstrzygnięty. Poznaj zwycięzców [ZDJĘCIA]

Społeczeństwo, Konkurs Kartkę Świąteczną Kruszynie rozstrzygnięty Poznaj zwycięzców [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia

W Gminie Włocławek zorganizowano po raz trzeci Konkurs Plastyczny na kartkę świąteczną.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

Nadesłano 27 prac konkursowych. W dniu 27 listopada 2017 roku w Gminnym Ośrodku Kultury z siedzibą w Kruszynie dokonano przeglądu wszystkich prac, które wpłynęły na gminny konkurs plastyczny pt. „Najpiękniejsza Kartka Świąt Bożego Narodzenia.

Komisja konkursowa w składzie: Agata Winnicka - dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury z siedzibą w Kruszynie - przewodnicząca, członkowie - przedstawiciel Firmy Instal Projekt i ks. Karol Kolenda- z Parafii NMP w Kruszynie dokonała oceny prac.

Komisja przy dokonaniu oceny wzięła pod uwagę ogólny wyraz artystyczny, staranność i samodzielność wykonania prac oraz nawiązanie do tradycji świątecznej.

Biorąc pod uwagę zastosowane kryteria przyznano nagrody rzeczowe w poszczególnych kategoriach wiekowych.

W kategorii przedszkolaków: I nagroda Marcelina Zasada - kl „0” Kruszyn, II nagroda Natalia Lewandowska -“ kl „0” , Kruszyn III nagroda Zofia Radzikowska - kl „0” Kruszyn.

W grupie wiekowej klas I-III nagrody otrzymali: I nagroda Maja Głowacka klasa III bKruszyn, II nagroda Gabriela Reniec klasa II a Kruszyn, III nagroda Natalia Kuczyńska klasa III a Kruszyn.

W grupie wiekowej klas od IV do VII nagrody otrzymali: I nagroda Marta Majchrzak klasa Va Kruszyn, II nagroda Zofia Kręcicka  klasa IV Kruszyn, III nagroda Wiktor Szejbach - klasa Vb Kruszyn.

Wyłonienie zwycięskich prac było bardzo trudne, poziom prac był bardzo wysoki szczególnie w młodszych kategoriach.

Dzięki hojności sponsora Firmie Instal Projekt, za co serdecznie organizator dziękuje w każdej kategorii wiekowej trzech laureatów otrzymało nagrody rzeczowe. Nagrodzenie autorów zwycięskich prac odbyło się w dniu 06.12.2017r. Zwycięskie prace ,,kartki” zaprezentowane zostały na wystawie w Szkole Podstawowej w Kruszynie.

Konkurs na Kartkę Świąteczną w Kruszynie rozstrzygnięty. Poznaj zwycięzców [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się