:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C rozproszone chmury

KPCEN we Włocławku przekazał mobilną pracownię

Kujawsko - Pomorskie Centrum Edukacji Nauczycieli we Włocławku w dniu dzisiejszym tj. 20 września 2017 r. dokonało uroczystego przekazania Publicznemu  Gimnazjum im. Ziemi Kujawskiej w Osięcinach mobilnej pracowni dydaktycznej. Nowoczesna pracownia przyrodnicza, w które zostało wyposażone KPCEN we Włocławku, a za jego pośrednictwem szkoły naszego rejonu, to jeden z elementów projektu pn. e-Usługi - e-Organizacja pakiet rozwiązań informatycznych dla jednostek organizacyjnych województwa kujawsko-pomorskiego realizowanego przez Urząd Marszałkowski w Toruniu. 

W uroczystym przekazaniu uczestniczyli Grażyna Troszyńska-Dyrektor KPCEN we Włocławku, Jerzy Izydorski-Wójt Gminy Osieciny oraz Andrzej Polaszek Dyrektor Szkoły Podstawowowej i Grażyna Kamionka wicedyrektor SP w Osięcinach.

21.09.2017r. nastąpi przekazanie pracowni Publicznej Szkole Podstawowej w Zespole Szkół i Placówek w Piotrkowie Kujawskim, a 22.09.2017r. pracownie otrzyma Szkoła  Podstawowa Nr 1 im. Wł. Łokietka w Brześciu Kujawskim.

KPCEN we Włocławku przekazał mobilną pracownię komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się