:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Kreatywne Wakacje we Włocławku. Trwają zapisy

Polecamy, Kreatywne Wakacje Włocławku Trwają zapisy - zdjęcie, fotografia

Kreatywne Wakacje we Włocławku to doskonały sposób na spędzenie wakacji przez najmłodszych włocławian.

Fundacja na Rzecz Rozwoju Kujawskiej Szkoły Wyższej we Włocławku „Vladislawia” zachęcą najmłodszych włocławian do udziału w czwartej edycji Kreatywnych Wakacji.

Zajęcia rozpoczynają się w lipcu. Najmłodszych czeka wiele atrakcji m.in. gry planszowe, cwiczenia sportowe, wycieczka do Aeroklubu i Nadleśnictwa Włocławek. A na zakończenie zaplanowano ognisko.

Dzieci zostaną podzielone na trzy grupy wiekowe, każda po 15 osób. Pierwsza grupa to dzieci z klasy I i II, druga to uczniowie, którzy ukończyli klasę III i IV oraz grupa najstarsza to dzieci w wieku klasy V-VI szkoły podstawowej.

Zajęcia są bezpłatne i będą prowadzone od 9 do 27 lipca 2018 roku. Rekrutacja potrwa do 5 lipca 2018 roku do wyczerpania wolnych miejsc. Program Kreatywnych Wakacji, Karta zgłoszenia oraz Regulamin dostępne są na: lub pod numerem tel. 660 457 526, [email protected]

Kreatywne Wakacje we Włocławku. Trwają zapisy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się