:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?

Kto Twoim zdaniem powinien zostać Prezydentem Włocławka? Komu oddasz głos? [GŁOSOWANIE]

14/10/2018 19:13
Polityka, Twoim zdaniem powinien zostać Prezydentem Włocławka oddasz głos [GŁOSOWANIE] - zdjęcie, fotografia

W minionym tygodniu odbyła się debata prezydencka we Włocławku. Podczas debaty prezentowali się kandydaci na Prezydenta Włocławka. Jak wypadli? Postanowiliśmy zatem zrobić drugą ankietę prezydencką wśród naszych czytelników.

Po debacie prezydenckiej zorganizowanej przez Radio PiK wielu z Państwa mogło już podjąć decyzje na kogo zagłosuje w wyborach samorządowych jeśli chodzi o Prezydenta Włocławka. Jest 9 kandydatów a na podjęcie decyzji coraz mniej czasu. Zapraszamy więc do naszej ankiety.

Zatem pytanie brzmi: Kto Twoim zdaniem powinien zostać Prezydentem Włocławka?

O debacie możecie przeczytać tutaj: Gorąca debata kandydatów na Prezydenta we Włocławku

Głosowanie będzie trwało do środy 17.10.2018 r. do godziny 21:00.

Aktualizacja 15.10.2018 godz. 21:54 

Awaria systemu ankiet niezależna od portalu nwloclawek.pl / Promocje Włocławkie.

Aktualizacja 15.10.2018 godz. 22:03

System działa już prawidłowo

Wynik  naszego plebiscytu poniżej:

Reklama

Kto Twoim zdaniem powinien zostać Prezydentem Włocławka? Komu oddasz głos? [GŁOSOWANIE] komentarze opinie

  • Andrzej00 - niezalogowany 2018-10-14 21:45:25

    Kuzniewicz to jest kandydat!

  • gość 2018-10-14 22:05:49

    Ja głosuję na Jarka Chmielewskiego. Ma solidny realny program

  • gość 2018-10-14 22:19:35

    Tylko Maciak zrobi porządek,uczciwy porządny ,prawdziwy polak.

  • gość 2018-10-14 23:11:34

    Głosuję na MM, niech coś zmieni, bo może coś relanie zmienić i uwolni nas od Torunia.

  • gość 2018-10-14 23:12:34

    Głosuję na MM, niech coś zmieni, bo może coś relanie zmienić i uwolni nas od Torunia.

  • gość 2018-10-15 01:09:27

    Głos na Macieja Maciaka

  • HenrykP - niezalogowany 2018-10-15 07:28:35

    Tylko Maciej Maciak.Nie widzę innej możliwości wyboru.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 09:22:00

    Tylko Kuźniewicz! Najlepszy fachowiec!!

  • Gość Marek - niezalogowany 2018-10-15 10:14:56

    Tylko Maciej MaciAK .

  • gość 2018-10-15 12:04:49

    Trolle i boty atakują :)

  • Gośćmiro - niezalogowany 2018-10-15 14:19:50

    Tylko Maciak trzeba ten beton w końcu rozbić.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 14:26:47

    Jak Maciej Maciak zostanie prezydentem, rozważę przeprowadzkę z Łodzi do Włocławka. Tęsknię za normalnoscia, a tą zapchnialo.

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 16:36:17

    Głos na MM

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 16:37:31

    Głos na MM

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 16:39:11

    Głos na MM

  • gość 2018-10-15 17:53:39

    ja zaufam MM...reszta wypier....c

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 19:43:02

    Jacek Kużniewicz konkrety i realny rozwój l

  • gość 2018-10-15 20:35:27

    kuzniewicz nr 1 !

  • Gość - niezalogowany 2018-10-15 20:36:37

    Kukucki Krzysztof

  • Gośćmmm - niezalogowany 2018-10-15 21:09:21

    A może ktoś z poza układów?? Np Dariusz Grudziecki??

  • gość 2018-10-15 21:45:26

    zaufam Kuźniewiczowi

  • ronaldo - niezalogowany 2018-10-15 21:47:10

    zaufam Kuźniewiczowi

  • gość 2018-10-15 23:03:38

    Jacek Kuźniewicz moim prezydentem!

  • gość 2018-10-15 23:04:07

    Jacek Kuźniewicz moim prezydentem!

  • gość 2018-10-16 11:19:15

    Tylko Pan Maciej Maciak!

  • gość 2018-10-16 11:19:36

    Tylko Pan Maciej Maciak!

  • gość 2018-10-16 14:39:40

    Maciej Maciak pokazał, że walczy o prawdę i miasto bez układów. Tylko bezpartyjny Maciak!!!!!

  • gość 2018-10-16 14:44:06

    Maciej Maciak pokazał, że walczy o prawdę i miasto bez układów. Tylko bezpartyjny Maciak!!!!!

  • gość 2018-10-16 18:29:45

    To oczywiste … tylko Maciej Maciak … ,bo tylko on nie ulegnie korupcji

  • gość 2018-10-16 18:33:58

    To oczywiste … tylko Maciej Maciak … ,bo tylko on wytrwa do końca w swoich poglądach .

  • Włocławianka - niezalogowany 2018-10-17 11:41:08

    MACIAK WIERZĘ W CIEBIE I MADROŚĆ WŁOCŁAWIAN!!!!!

  • zochaaaaaa - niezalogowany 2018-10-17 11:48:58

    Maciak i tylko on nas może uratować pispo jedno zło