:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

Kuchenne doświadczenia we Włocławku [ZDJĘCIA]

Szkoły, Kuchenne doświadczenia Włocławku [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia

W Zespole Szkół nr3 we Włocławku odbył się konkurs pn. "Wiedza i umiejętności" w ramach realizowanego  przez Fundację Caietanus w partnerstwie ze szkołą projektu edukacyjnego "Kuchenne doświadczenie", finansowanego z Fundacji "ANWIL dla Włocławka".

Fotorelacja tutaj (kliknij)

Celem projektu pn. „Kuchenne doświadczenia” jest podniesienie wiedzy na temat nauk ścisłych, zjawisk fizycznych i chemicznych i innych występujących w kuchni.

W konkursie wzięły udział drużyny, składające się z uczniów włocławskich gimnazjów, uczestników projektu oraz zaproszonych gości.  W pracach komisji wzięli udział przybyli goście z RUN Chłodni i TESCO oraz włocławscy streetworkerzy.

W trakcie konkursu uczniowie mogli sprawdzić swoją wiedzę i umiejętności na temat zjawisk w kuchni oraz umiejętności zawodowe, nie tylko w kuchni ale również inne, często powiązane z nią. Uczniowie w czasie konkursu rozpoznawali zapachy, ważyli i obliczali cenę surowca, ubijali pianę z białek czy obierali jabłka.

W trakcie imprezy wszyscy mogli obejrzeć galerię zdjęć a między konkurencjami filmiki z zajęć z projektu.

Wszystkie drużyny otrzymały atrakcyjne nagrody, np. grille, opiekacze- urządzenia i rzeczy przydatne w kuchni. W ramach projektu będą się odbywały jeszcze zajęcia do końca maja br. w nowoczesnej pracowni  gastronomicznej w Zespole Szkół nr 3 we Włocławku.


Kuchenne doświadczenia we Włocławku [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się