:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  13°C lekkie zachmurzenie

Kupała 2018 w Chodczu. Znamy gwiazdy imprezy

Kiedy: 2018-06-23 , godzina: 17:00 | Gdzie: Chodecz

Rozrywka, Kupała Chodczu Znamy gwiazdy imprezy - zdjęcie, fotografia

W Chodczu w tym roku mieszkańcy i przyjezdni mogą liczyć na tradycyjne imprezy.

Tegoroczna Kupała tradycyjnie już odbędzie się 23 czerwca Planowane są również lokalne pikniki: Piknik w Zbijewie, Piknik w Sołectwie Chodeczek (7 i 8 lipca), 21 lipca zabawy na Wodzie na jeziorze Chodeckim.

Zabawy na wodzie to już kolejna edycja. Z czym się wiążą?

Na jeziorze w Chodczu odbywają się różne konkurencje związane z wodą: pływanie, pływanie wpław, pływanie kajakami, rzuty piłką do wody. Część jest dla nas tajemnicą gdyż konkurencje wymyślają sami ratownicy – mówi Jarosław Grabczyński burmistrz Chodcza.

Na Kupale będziemy mieli takie gwiazdy jak: Power Play, Kordian i zespół disco polo z lat 90-tych Fanatic. Kupała w tym roku zaplanowana jest na 23 czerwca. Impreza rozpoczyna się już o godzinie 17-tej. Kupałę rozpoczynamy tradycyjnie występem dzieci ze Szkoły Podstawowej w Chodczu, mamy też koncert Orkiestry Dętej OSP Chodecz i następnie gwiazdy gatunku Disco Polo. Zapraszamy wszystkich serdecznie cały powiat i nie tylko – powiedział Jarosław Grabczyński.

Program znajdziesz tutaj (kliknij)

 

Miejsce zdarzenia mapa Włocławek


Kupała 2018 w Chodczu. Znamy gwiazdy imprezy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się