:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

Lipa Maraton MTB wkrótce. Zapisy trwają

Rowery kolarstwo, Maraton wkrótce Zapisy trwają - zdjęcie, fotografia

Stowarzyszenie Zielona Lipa zaprasza do udziału w Drugim już Maratonie: Lipa MTB Maraton organizowanym w Lipnie.

Maraton to ogromna dawka energii, sportu, a także dobrej zabawy no i oczywiście rywalizacji. Przygotowali trzy dystanse : 28km, 55km i 8km (8-15lat). Trasa jest średniozaawansowana z technicznymi zjazdami i podjazdami. Wydawałoby się, że tereny Ziemi Dobrzyńskiej nie są specjalnie atrakcyjne do uprawiania kolarstwa górskiego. Nic bardziej mylnego!

Okazuje się, że rejony Lipna i okolic to miejsca idealnie wpasowujące się w ten typ kolarstwa. Zeszłoroczny, pierwszy maraton jest tego dowodem. Ponad dwustu zadowolonych uczestników, koszulki, medale, nagrody pieniężne, a także duża ilość nagród rzeczowych to dodatkowe elementy zachęcające do rywalizacji.

W tym roku będzie podobnie. Każdy uczestnik otrzyma pamiątkowy medal i koszulkę. Zwycięzcy klasyfikacji open męskiej i żeńskiej na dystansach długi i krótki otrzymają nagrody pieniężne. Ponadto, ekologiczny charakter imprezy urozmaici ją o działania pro-ekologiczne. Odbędą się konkursy o tematyce eko, w których będzie można zdobyć wartościowe nagrody rzeczowe. Przewidujemy również atrakcje dla najmłodszych. Po wyścigu odbędzie się losowanie nagród wśród uczestników maratonu.

Zapisy na maraton trwają już na stronie www.chiptiming.pl do dnia 27.05.2018. Wpisowe na dystans DŁUGI i KRÓTKI to 50 zł. Regulamin dostępny jest na stroniewww.Zielonalipa.pl

Maraton współfinansowany jest przez Urząd Marszałkowski Województwa Kujawsko-Pomorskiego w Toruniu, Urząd Miasta Lipna i Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych w Lipnie.

 

Lipa Maraton MTB wkrótce. Zapisy trwają komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się