:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C całkowite zachmurzenie

Lubraniec i Brześć po raz kolejny łączą siły. Pobiegniesz z Lubrańca do Brześcia?

Karate, Lubraniec Brześć kolejny łączą siły Pobiegniesz Lubrańca Brześcia - zdjęcie, fotografia

Już w maju odbędzie się kolejny V MEMORIAŁ IM. CZESŁAWA WASIELEWSKIEGO - bieg uliczny na dystansie 10 km i Biegi Memoriałowe dla Dzieci i Młodzieży.

Memoriał im. Czesława Wasielewskiego to wydarzenie upamiętniające urodzonego w Brześciu Kujawskim jednego z czołowych polskich biegaczy, członka kadry olimpijskiej, którego wybuch II Wojny Światowej pozbawił udziału w Igrzyskach. Choć najwspanialsze lata rozwoju sportowca zabrała wojna, po jej zakończeniu Czesław Wasielewski kontynuował walkę o zwycięstwa na bieżni.

Bieg ponownie znalazł się w cyklu Grand Prix Województwa Kujawsko-Pomorskiego!

Ta piątka to jest nasz pierwszy mały jubileusz, dlatego też przygotowujemy dla Was masę niespodzianek i atrakcji. Tego dnia dołożymy wszelkich starań, by wszystkie mamy i ich pociechy czuły się wyjątkowo. Podsumowując – dużo nowości, kilka zmian, masa uśmiechu i fantastycznej atmosfery. Serdecznie zapraszamy do szczegółowego zapoznania się z regulaminem i zapisów na bieg – zapraszają Organizatorzy.

W tym roku bieg odbędzie się 26 maja, w Dzień Matki! Tradycyjnie już zawodnicy wystartują ze stadionu miejskiego w Lubrańcu by zakończyć bieg na stadionie w Brześciu Kujawskim. Aktualnie zapisało się 59 zawodników. Liczba miejsc ograniczona tj. 300 zawodników.

Zapisać się można online klikając tutaj.

 

Lubraniec i Brześć po raz kolejny łączą siły. Pobiegniesz z Lubrańca do Brześcia? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się