:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C pochmurno z przejaśnieniami

Ludzie kultury podzielili się opłatkiem we włocławskim teatrze [ZDJĘCIA]

Społeczeństwo, Ludzie kultury podzielili opłatkiem włocławskim teatrze [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia

15 grudnia 2016 r. w Teatrze Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego we Włocławku  spotkał się  Prezydent Miasta Włocławek dr Marek Wojtkowski z pracownikami miejskich instytucji kultury, animatorami kultury, członkami stowarzyszeń kulturalnych. Spotkanie uświetniła części artystyczna, w której  zaprezentowane zostały fragmenty muzycznego przedstawienia pt: „Nadzieja znów wstąpi w nas”. Była to  muzyczna inscenizacja , pełna magii, radości i piękna, tak jak piękne są Święta Bożego Narodzenia.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

Był to także doskonały moment do podsumowania  wydarzeń  w mijającym roku  w instytucjach kultury.

Spotykamy się w okresie przedświątecznym jest to szczególny czas. Oczywiście jak każdy rok i 2016 nie był łatwy, ale możemy być dumni, że wiele nam się udało zrobić. Barometrem dla mnie co się dzieje w mieście, jest opinia mieszkańców. Otrzymuję wiele pochlebnych opinii, że we Włocławku dzieje się dużo i coraz więcej. Pewnie dlatego, że mamy bardzo dobrą bazę instytucjonalną jeśli chodzi o kulturę(…) - mówił Prezydent dr Marek Wojtkowski

Prezydent  podziękował za wykonywaną ubiegłoroczną pracę, złożył gościom życzenia świąteczno -  noworoczne.

Ks. Sławomir Deręgowski Proboszcz Parafii św. Stanisława we Włocławku był poruszony inscenizacją.  Podziękował Prezydentowi  za słowa o "dumie" z miasta Włocławek.

To jest ważne co Pan Prezydent powiedział, że to jest nasze miasto w którym się urodziliśmy. W Polsce i świecie  zawsze  bardzo dobrze mówię o Włocławku. To jest moje miasto. Miasto gdzie się urodziłem." -  podkreślił Ks. Sławomir Deręgowski

A później był już czas na dzielenie się opłatkiem i  wzajemne świąteczne życzenia.

Ludzie kultury podzielili się opłatkiem we włocławskim teatrze [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się