:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C rozproszone chmury

„Mały ale wariat" Jest już film o Władysławie Łokietku nakręcony w Brześciu Kujawskim [VIDEO]

Ludzie_, „Mały wariat

Historia Bez Cenzury to jeden z tych kanałów na YouTube, który warto polecić każdemu. Kanał od samego początku zyskał ogromną ilość fanów.

Historia w szkole uchodzi za jeden najnudniejszych przedmiotów. Dlaczego? Może dlatego, że niektórym nauczycielom się nie chce, a może dlatego że podręczniki są mało ciekawe? Zmienić chcą to twórcy Historii bez cenzury.

Program Historia bez cenzury, z jego prowadzącym Wojtkiem Drewniakiem, niedawno odwiedzili Brześć Kujawski! To właśnie tam i w Strzelnie nagrali kolejny odcinek popularnego na youtube serialu. Tym razem mowa była o królu Władysławie Łokietku. Mimo, iż był niewielkiego wzrostu to był bardzo silną osobowością. To On zapoczątkował jednoczenie ziem polskich.

Gdybym poprosił Was o wyobrażenie jak mógłby wyglądać gość, który konsekwentnie ale i często w sposób brutalny jednoczył państwo prawie po 200 latach, nie bał się wojować i do tego spłodził jednego z naszych najważniejszych władców. Większość odpowiedziałaby …? - takimi słowami zaczyna Wojtek Drewniak kolejny odcinek Historii Bez Cenzury - „Mały ale wariat. Władysław Łokietek”.


„Mały ale wariat" Jest już film o Władysławie Łokietku nakręcony w Brześciu Kujawskim [VIDEO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się