:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

Motocyklista uderzył w przejeżdżający ciągnik. 23-latek z obrażeniami trafił do szpitala [FOTO]

W środę (12.07.2017), w miejscowości Borowo w wypadku drogowym poszkodowany został kierujący motocyklem, który uderzył w przejeżdżający szosę ciągnik. Jest ranny, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Śledczy zdecydują, kto poniesie odpowiedzialność za to zdarzenie.

W środę ok 20.00 policjanci Posterunku Policji w Tłuchowie zostali wysłani przez dyżurnego na zdarzenie drogowe, które miało miejsce w Borowie.

Na miejscu, na skrzyżowaniu drogi twardej z gruntową zastali ciągnik rolniczy oraz leżący przy nim motocykl. Kierowca jednośladu, 23-letni mieszkaniec gm. Wielgie został zabrany do szpitala przez załogę karetki pogotowia. Jak się okazało w wyniku dalszych badań doznał obrażeń, które naruszają funkcjonowanie narządów jego ciała na okres powyżej 7 dni.

Jak ustalili policjanci kierowca jednośladu uderzył w ciągnik rolniczy z rozrzutnikiem, kierowany przez 22-letniego mieszkańca gm. Tłuchowo, który przejeżdżał przez główną drogę asfaltową.

Obydwaj uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi. Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w sprawie tego wypadku.

Motocyklista uderzył w przejeżdżający ciągnik. 23-latek z obrażeniami trafił do szpitala [FOTO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się