:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C całkowite zachmurzenie

MPWiK Sp. z o.o. we Włocławku wdrożyło Platformę Zakupową

Ludzie_, MPWiK Włocławku wdrożyło Platformę Zakupową - zdjęcie, fotografia

MPWiK Sp. z o.o. wdrożyło Platformę Zakupową platformazakupowa.pl firmy OpenNexus - w celu realizacji i usprawnienia procesu zakupowego w MPWiK oraz zwiększenia konkurencyjności wśród dostawców.

- Platforma Zakupowa to narzędzie służące do przejrzystej komunikacji z dostawcami towarów i usług. Dostawcy składają oferty bezpośrednio na stronach zapytań ofertowych oraz aukcji elektronicznych.

- Każdy potencjalny Dostawca ma gwarantowany swobodny i bezpłatny dostęp do Platformy Zakupowej. Zapytania ofertowe MPWiK wysyłane są na skrzynkę e-mail Dostawcy.

- Jeśli chcą Państwo zostać Dostawcą Miejskiego Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. we Włocławku, to zachęcamy do bezpłatnego zapisania się w danej grupie dostawców MPWiK na stronie internetowej: https://platformazakupowa.pl/mpwik_wloclawek

Wśród klientów firmy OpenNexus znajduje się spora grupa podmiotów z sektora publicznego (urzędy miast, komendy policji itp.) oraz krajowych firm wodociągowych pod usługi, których platforma była dostosowywana, są to firmy wodociągowe z takich miast jak:

- Poznań, Oświęcim, Gliwice, Opole, Dębica, Chodzież, Częstochowa, Świecie, Toruń, Żnin, Oleśnica, Połczyn, Leszno, Tczew.

MPWiK Sp. z o.o. we Włocławku wdrożyło Platformę Zakupową komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się