:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Nadchodzi oferta szkolna w Biedronce: do wygrania bilety na mecz piłkarskiej reprezentacji Polski

Piłka nożna, Nadchodzi oferta szkolna Biedronce wygrania bilety piłkarskiej reprezentacji Polski - zdjęcie, fotografia

Nowa marka Kayet, przybory piśmiennicze z postaciami filmowymi oraz znanymi sportowcami z możliwością wygrania biletów na mecz reprezentacji to propozycja Biedronki na nadchodzący sezon szkolny. Od poniedziałku 31 lipca jest ona dostępna w ramach folderu „Szkolna wyprawka. Ucz się z radością”.

Już za 2 tygodnie kolejna odsłona produktów szkolnych, tym razem dla młodzieży  – dodatkowo z propozycją sprzętu biurowego.

Nowa marka Kayet wyróżnia się jakością, przystępną ceną oraz pastelowymi i złotymi kolorami. Obejmuje ona podstawowe przybory szkolne, m.in.: długopisy, pióra, kolorowe kredki i pisaki, zakładki do książek, a także dekoracyjne dziurkacze z fantazyjnymi wzorami, brokatowe kleje oraz zestawy malarskie i rysunkowe.

Tradycyjnie w ofercie szkolnej znalazły się też przybory do prac kreatywnych, takie jak: glina rzeźbiarska, masa papierowa do modelowania, kolorowe podkładki z filcu i fizeliny czy papier z brokatem. Dostępne będą również farby plakatowe do malowania palcami, długopisy  i mazaki w owocowych zapachach. Wszystko pomieszczą tornistry i plecaki dostępne  w różnych przedziałach cenowych.

Klienci będą mogli również stworzyć swą własną mistrzowską kolekcję w oparciu o produkty z logo PZPNu. Dla tych, którzy w formie wiersza lub rysunku przedstawią, jak spędziliby dzień z reprezentacją lub ze swoim ulubionym piłkarzem, czekają bilety na mecz z ich udziałem oraz koszulki i maskotki.

Biedronka wspiera również swych pracowników w przygotowaniach do nowego roku szkolnego. W tym roku w ramach programu „Wyprawka szkolna” przygotowała 1350 wyprawek dla dzieci pierwszoklasistów, a dzięki akcji  programowi „Do Szkoły z Biedronką” wspomoże ok. 2700 rodzin dzieci w formie zasilenia kart przedpłaconych przyznanego rodzicowi, do wykorzystania w sklepach Biedronka i Hebe.

Nadchodzi oferta szkolna w Biedronce: do wygrania bilety na mecz piłkarskiej reprezentacji Polski komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się