:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

Nagrody Prezydenta Włocławka za 2017 rok dla sportowców rozdane

Komunikaty, Nagrody Prezydenta Włocławka sportowców rozdane - zdjęcie, fotografia

88 nagród finansowych dla włocławskich sportowców w kategoriach od młodzika do seniora, 7 nagród finansowych dla włocławskich trenerów, wyróżnienia dla 26 sportowców i 16 trenerów, a także wyróżnienia dla Mecenasów Włocławskiego Sportu, czyli firm, które swoim wsparciem finansowym pomagają klubom w osiąganiu ich sportowych celów – to bilans tegorocznych Nagród Prezydenta Włocławka w sporcie. W Centrum Kultury "Browar B" 27 marca 2018 r. odbyła się gala wręczenia nagród i wyróżnień.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

Dziękuję wszystkim, dla ktorych sport we Włocławku jest bliski. Dzisiaj podsumujemy przede wszystkim rok 2017. Będziemy mówili o sukcesach, którymi we Włoclawku się szczycimy. Włocławek jest coraz bardziej rozpoznawalny na mapie naszego kraju. Dzisiaj wręczymy około 140 nagród i wyróżnień dla zawodników trenerów, działaczy. Będziemy mówić o tych pozytywnych emocjach, których doświadczaliśmy w minionym roku - powiedział na wstępie prezydent Marek Wojtkowski.

Nagrody otrzymali przedstawiciele dyscyplin olimpijskich (71), nieolimpijskich (12) i sportowcy niepełnosprawni (5).

Na wniosek Miejskiej Rady Sportu przyznano wyróżnienia dla Mecenasów Włocławskiego Sportu. W tym roku otrzymali ją: Kar-Pol Karol Górczyński za wkład w rozwój piłkarskiego turnieju Lider Kar-Pol Cup (co roku udział bierze 600 zawodników, którzy przez 4 dni walczą o cenne nagrody), LeaderTech Ltd za pomoc w odbudowie włocławskiej piłki ręcznej. Firma zakupiła stroje dla MSPR Junaka Włocławek, Miejski Zakład Opieki Zdrowotnej za wsparcie finansowe udzielane siatkarkom WTS.

 


Nagrody Prezydenta Włocławka za 2017 rok dla sportowców rozdane komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się