:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C pochmurno z przejaśnieniami

Najlepsza fryzjerka w Polsce uczy się w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku [VIDEO]

Szkoły, Najlepsza fryzjerka Polsce Zespole Szkół Chemicznych Włocławku [VIDEO] - zdjęcie, fotografia

Uczennica Zespołu Szkół Chemicznych Anna Pańka pochodząca z Brześcia Kujawskiego zdobyła pierwsze miejsce w XIII Ogólnopolskim Konkursie Młodych Talentów o „Bursztynowy Grzebień”. To prestiżowa nagroda przyznawana każdego roku najlepszym młodym talentom w zakresie fryzjerstwa, usług kosmetycznych czy odzieżowych.

Konkurs odbywa się w Gdańsku, a oprócz nagród rzeczowych przyznawane są bursztynowe trofea. Zwyciężczyni Anna Pańka jest uczennicą trzeciej klasy fryzjerskiej w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku. W ramach trzech lat nauki w Zespole Szkół Chemicznych przyszli fryzjerzy otrzymują przygotowanie zawodowe w ramach zajęć teoretycznych oraz praktycznych w pracowni szkolnej. Ponadto przez dwa dni w tygodniu mają praktyki zawodowe w wybranych zakładach fryzjerskich. W Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku funkcjonuje klasa zawodowa fryzjerów, w której nauka trwa 3 lata oraz technikum fryzjerskie.

W konkursie o Bursztynowy Grzebień udział biorą fryzjerzy z różnych miast w Polsce. Mimo tego, ze uczniowie „Chemika” niemal każdego roku zdobywają wyróżnienia w konkursie, to ostatni raz Bursztynowy Grzebień trafił do Włocławka 6 lat temu. Praca konkursowa Anny Pański polegała na wykonaniu tradycyjnych plecionek oraz tzw. upięcia na włosach modelki.

Najlepsza fryzjerka w Polsce uczy się w Zespole Szkół Chemicznych we Włocławku [VIDEO] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się