:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

Najpierw Polsat News, teraz TVN. Znów głośno o Włocławku

Społeczeństwo, Najpierw Polsat teraz Znów głośno Włocławku - zdjęcie, fotografia

Dziś na żywo z Włocławka (13.11) będą nadawane programy „Uwaga!” i „Uwaga! po Uwadze”. Reporterzy stacji TVN odwiedzą mieszkańców budynku przy ulicy Wojska Polskiego, których terroryzują sąsiadki. Są nimi 56 letnia pani Marzena i jej córka Anna, które nagminnie urządzają awantury.

Mieszkańcy budynku przy ulicy Wojska Polskiego od kilku lat  zmagają się z uciążliwym towarzystwem. Kobiety nagminnie urządzają awantury i libacje alkoholowe. Pani Anna aktualnie jest w zaawansowanej ciąży. To już czwarte dziecko, które urodzi. Trójkę już wcześniej odebrał jej sąd.

Sąsiedzi  są bezsilni. Sprawę we wrześniu nagłośnił Polsat News. Materiał video możesz obejrzeć tutaj (kliknij) . Teraz Włocławek odwiedzą reporterzy TVN.

Pomimo, że od kilku lat kurator sądowy oraz Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie walczą o całkowite ich ubezwłasnowolnienie i skierowanie do ośrodka pomocy społecznej obu pań to jednak wciąż bezskutecznie  bowiem nie ma decyzji sądu w sprawie.

Początek programu „Uwaga!” w TVN dziś o godz. 19:50. Potem program będzie można oglądać w Uwaga! po Uwadze" w TTV. Zapowiedź materiału TVN kliknij tutaj  

Najpierw Polsat News, teraz TVN. Znów głośno o Włocławku komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się