:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C całkowite zachmurzenie

Natalia Kukulska odwiedziła Włocławek [ZDJĘCIA]

Polecamy, Natalia Kukulska odwiedziła Włocławek [ZDJĘCIA] - zdjęcie, fotografia

11 października 2017 r. w Publicznej Szkole Podstawowej im. ks. Jana Długosza przy ul. Wojska Polskiego 2a we Włocławku odbyły się uroczystości oficjalnego otwarcia pierwszego oddanego w tym roku do użytku Podwórka Talentów NIVEA.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

Nivea  zaprosiło już po raz trzeci do budowy niezwykłych Podwórek Talentów NIVEA. Niezwykłych, bo zaprojektowanych w taki sposób, by pomagać odkrywać i rozwijać pasje poprzez specjalnie zaplanowane  sprzęty, rozwijające zdolności przez zabawę. Myśl o przystąpieniu do rywalizacji w konkursie od samego początku powziął ks. dyrektor Jacek Kędzierski.

Przed chwilą usłyszeliśmy piosenkę, która spowodowała, że możemy dzisiaj cieszyć się wspaniałą uroczystością, że gromadzimy się na Podwórku Talentów NIVEA - zaznaczył na wstępie ks. dyrektor Jacek Kędzierski.

Katarzyna Singh Brand Manager, Nivea Polska pogratulowała uczniom i podziękowała za niesamowity jej zdaniem film.

Występ dzieciaków był przepiękny, co świadczy o ich talencie - powiedziała podczas spotkania.

Został według niej doceniony nie tylko przez lokalną społeczność, ale również przez całą Polskę, która głosowała, jednak najintensywniej głosowali we Włocławku.

Być tutaj z Państwem to jest nie tylko zaszczyt, bo znaleźć się w pierwszej dwudziestce to ogromny sukces, za który Państwu bardzo dziękuję. Dziękuję, że tak bardzo walczyliście - powiedziała Małgorzata Sieczkowska - dyrektor marketingu Nivea Polska.

Ambasadorami akcji są ceniona wokalistka Natalia Kukulska, sportowiec, olimpijski żeglarz Mateusz Kusznierewicz oraz doktor psychologii Aleksandra Piotrowska.

Zawsze byłam blisko muzyki, ponieważ w moim domu było jej pełno. Jak już ją pokochałam to rozwijałam swoje zainteresowania w różny sposób, śpiewając w domu dla bliskim, potem szkoła muzyczna, domy kultury, spotkania z muzykami, a teraz jestem bardzo szczęśliwa, że moim zawodem jest moja największa pasja. Wiem jakie to ważne aby jak najwcześniej zauważyć zainteresowania dzieci i pomóc im w ich rozwijaniu - mówiła ceniona wokalistka Natalia Kukulska.

JE biskup senior Bronisław Dembowski pobłogosławił i poświęcił Podwórka Talentów NIVEA a następnie wspólnie z ambasadorką projektu Natalią Kukulską, Małgorzatą Sieczkowską dyrektor marketingu Nivea Polska dokonali przecięcia wstęgi.

Władze Publicznej Szkoły Podstawowej im. ks. Jana Długosza przy ul. Wojska Polskiego 2a we Włocławku zaplanowały z tej okazji szereg atrakcji takich jak.: pokazy niezwykłych talentów dzieci, malowanie buziek, zabawy z animatorami.

Dzieci miały możliwość przetestować pierwszy, specjalnie zaprojektowany dla NIVEA plac zabaw, który stawia na rozwój w trzech obszarach - artystycznym, naukowym i sportowym.

Natalia Kukulska odwiedziła Włocławek [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się