:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C słabe opady deszczu

NATALIA MROZIŃSKA z Brześcia MISTRZYNIĄ ŚWIATA 2017! Kolejny raz pokazała, że jest najlepsza

W dniach 20-26.11.2017r. w Centrum Babylon w czeskim mieście Liberec odbyły się Mistrzostwa Świata World Artistic Dance Federation .

Na parkietach zaprezentowało się około 3 tys. tancerzy z kilkunastu krajów, m.in. z Polski, Czech, Słowenii, Serbii, Francji, Włoch, Rosji, Kazachstanu, Finlandii, Korei Południowej, Bułgarii.

Natalia Magdalena Mrozińska brała udział w pięciu konkurencjach, w każdej dostając się do ścisłego finału.

Na podium stawała aż cztery razy, zdobywając:

1 miejsce – złoty medal w kategorii urban pop dance,

2 miejce – srebrny medal w kategorii contemporary ballet

3 miejsce – brązowy medal w kategorii film&musical

3 miejsce – brązowy medal w kategorii w show dance

5 miejsce w kategorii jazz dance.

Jestem bardzo szczęśliwa, że obroniłam ubiegłoroczny tytuł Mistrzyni świata, tym bardziej, że w tym dniu były moje 18 urodziny. Lepszego prezentu nie mogłam sobie wymarzyć. To były bardzo udane Mistrzostwa. Kolejnym moim sukcesem jest to, że zostałam vicemistrzynią świata w tak trudnym tańcu jakim jest modern jazz – mówi nam Natalia Mrozińska

Należy podkreślić, że Natalia jest jedną z najbardziej utytułowanych tancerek w Polsce. Każda prezentacja tej młodej tancerki jest jej autorską choreografią nad którą spędza wiele godzin w sali tanecznej.

NATALIA MROZIŃSKA z Brześcia MISTRZYNIĄ ŚWIATA 2017! Kolejny raz pokazała, że jest najlepsza komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się