:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  11°C słabe opady deszczu

Nauczyciele SP nr 12 we Włocławku w nowej roli. ZOBACZ ZDJĘCIA Z DNIA DZIECKA

Polecamy, Nauczyciele Włocławku nowej ZOBACZ ZDJĘCIA DZIECKA - zdjęcie, fotografia

5 czerwca 2018 r. w Szkole Podstawowej nr 12 we Włocławku odbyło się niecodzienne przedstawienie z okazji Dnia Dziecka.

Fotorelacja tutaj (kliknij)

Wyjątkowość polegała na jego wykonawcach, ponieważ tym razem w rolę postaci z bajki wcielili się dyrekcja i nauczyciele szkoły.

"Bajka współczesna" dedykowana była wszystkim uczniom szkoły. Przygotowano ją z wielką starannością, a zaprezentowało ją 10 nauczycieli. Zadbano o scenografię, oprawę muzyczną i plastyczną oraz kostiumy, a nawet Harleya Fronda, którym przyjechał do królewny na zaręczyny królewicz, w którego postać wcielił się sam dyrektor SP 12 Grzegorz Malendowicz.

Dzieciaki z wielką uwagą oglądały przedstawienie, a nawet wspólnie śpiewały znane i lubiane piosenki.

Oprócz królewicza, ktorego postać zagrał dyrektor wystąpili: narrator Ewa Seroczynska, królewna Familka - Anna Dwojaczna - Chrapkowska, królewna Estrdka – Agnieszka Demianiuk, królewna Kaska – Marta Czarnowska, król- Krzysztof Kruczyński, królowa – Daria Witwicka,, czarownik - Grzegorz Poturalski, matka chrzestna - Dorota Wiśniewska - Michalska, strzelec - Monika Bednarska - Czyżnielewska.

Scenariusz napisała Daria Witwicka, reżyseria i scenografia Ewa Seroczyńska, oprawa muzyczna Monika Bednarska - Czyżnielewska, przygotowanie dekoracji i rekwizytów Danuta Arentowicz-Lewandowska.

Za świetnie wykonane role uczniowie nagradzali artystów burzliwymi oklaskami. Ponadto żywo reagowali na współczesne piosenki w teatralnej formie i treści.

 

Nauczyciele SP nr 12 we Włocławku w nowej roli. ZOBACZ ZDJĘCIA Z DNIA DZIECKA komentarze opinie

  • Rodzic - niezalogowany 2018-06-09 07:31:55

    Cos wspaniałego. Nie tylko dzieci ale i nauczyciele pokazują ze można integrować się z dziećmi najlepsza podstawówka we wloclawki

Dodajesz jako: Zaloguj się