:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  16°C całkowite zachmurzenie

Nie zdałeś matury? Przygotuj się z PWSZ we Włocławku na poprawkę

Szkoły, zdałeś matury Przygotuj Włocławku poprawkę - zdjęcie, fotografia

Z myślą o tych, którym nie powiodło się na maturze, w szczególności z matematyki, Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa we Włocławku organizuje bezpłatne Pogotowie Maturalne 2017, czyli cykl zajęć powtórkowych, dzięki którym będzie można przygotować się solidnie do egzaminu poprawkowego.

Zajęcia z matematyki poprowadzi Karolina Kalińska, nauczyciel akademicki wyróżniający się znakomitymi efektami w nauczaniu tego przedmiotu.

Warsztaty przygotowujące do matury poprawkowej z matematyki będą odbywały się od 7 sierpnia do 11 sierpnia br. w godzinach od 9.30 do 12.30 w budynku dydaktycznym PWSZ przy ul. Mechaników 3 w sali 304.

Zainteresowani bezpłatnymi zajęciami powtórkowymi z matematyki mogą zgłaszać się do PWSZ pod adres [email protected] lub  pod nr telefonu 600 528 665, podając następujące dane: imię i nazwisko, numer telefonu oraz e-mail.

Nie zdałeś matury? Przygotuj się z PWSZ we Włocławku na poprawkę komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się