:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C umiarkowane opady deszczu

Nikt go nie widział. Dostał się przez okno i skradł pokaźną sumę pieniędzy

Region_, widział Dostał przez skradł pokaźną sumę pieniędzy - zdjęcie, fotografia

Kilka godzin wystarczyło kryminalnym z Radziejowa, na zatrzymanie podejrzanego o kradzież pieniędzy. Odzyskano większość skradzionego mienia. Zatrzymany już usłyszał zarzut, o wysokości kary zdecyduje sąd.

O zdarzeniu policjanci zostali poinformowani w środę (14.03.2018r.) rano. Mieszkanka gm. Bytoń oświadczyła, że w nocy nieznany sprawca ukradł z jej pokoju 3000 zł. Po przybyciu na miejsce mundurowi ustalili, że sprawca dostał się do domu przez okno, a następnie niezauważony przez domowników skradł pieniądze.

Policjanci wydziału kryminalnego już po kilku godzinach wytypowali podejrzanego o ten czyn. Był nim 23-letni mieszkaniec pow. radziejowskiego, którego zatrzymano i doprowadzono do komendy. Zgromadzony materiał dowodowy pozwolił przedstawić zatrzymanemu zarzut kradzieży pieniędzy. Policjanci odzyskali także większą część skradzionego mienia.

Za to przestępstwo kodeks karny przewiduje karę od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności. Kara dla zatrzymanego może być wyższa, gdyż działała w warunkach tzw. recydywy, gdyż już wcześniej był karany za podobne przestępstwa.

Nikt go nie widział. Dostał się przez okno i skradł pokaźną sumę pieniędzy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się