:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C lekkie zachmurzenie

Noc Teatru tuż, tuż. Włocławska scena przygotowuje moc atrakcji

Rozrywka, Teatru Włocławska scena przygotowuje atrakcji - zdjęcie, fotografia

Miłośnicy teatru już po raz kolejny będą mieli okazję wyruszyć w nocną podróż z teatrem. W nocy z 23 na 24 marca br. odbędzie się we włocławskim Teatrze Impresaryjnym im. Włodzimierza Gniazdowskiego Noc Teatru, podczas której miłośnicy teatru będą spędzać czas w wielu magicznych rzeczywistościach…

Na Scenie Dużej widzowie będą mogli zobaczyć znakomitą komedię Mikołaja Gogola pt. „Rewizor” w reżyserii Jana Polaka w wykonaniu aktorów Teatru Ludzi Upartych oraz muzyczne przedstawienie oparte na tekstach Jana Polaka i piosenkach Agnieszki Osieckiej, Jonasza Kofty, Jeremiego Przybory, Mariana Hemara, Jerzego Wasowskiego, Włodzimierza Korcza i Zygmunta Koniecznego pt.: „Szesnaście Róż” w wykonaniu Katarzyny Anzorge przy akompaniamencie Piotra Matuszkiewicza.

Sporo się będzie działo na Scenie Kameralnej gdzie zaprezentowane zostaną trzy spektakle: „Pif paf! Jesteś trup!” według scenariusza Williama Mastrosimone w wykonaniu aktorów Teatru Ludzi Upartych.; „Buty” według autorskiego scenariusza i w wykonaniu członka Zespołu Aktorskiego Teatru Ludzi Upartych Pawła Szaradowskiego. Opieka artystyczna Jan Polak – oraz monodram „Moskwa-Pietuszki” Wieniedikta Jerofiejewa w adaptacji, reżyserii i wykonaniu Jana Polaka.

 

Noc Teatru tuż, tuż. Włocławska scena przygotowuje moc atrakcji komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się