:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  15°C pochmurno z przejaśnieniami

O tym wypadku w Szpetalu Górnym było bardzo głośno. Prokuratura przesłała akt oskarżenia

Społeczeństwo, wypadku Szpetalu Górnym było bardzo głośno Prokuratura przesłała oskarżenia - zdjęcie, fotografia

W dniu 21 lutego 2018 r. Prokuratura Rejonowa we Włocławku przesłała do Sądu Rejonowego we Włocławku akt oskarżenia przeciwko mężczyźnie podejrzanemu o spowodowanie wypadku w Szpetalu Górnym w wyniku którego obrażeń ciała doznali kierujący wraz z pasażerami.

Oskarżony w dniu 11 listopada 2017 r. około godziny 18:10 w miejscowości Szpetal Górny skrzyżowanie ul. Włocławskiej z ul. Lipową kierując samochodem marki BMW umyślnie naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym w ten sposób, że będąc w stanie nietrzeźwości i poruszając się ul. Włocławską z kierunku miejscowości Fabianki w kierunku miejscowości Włocławek nie zachował szczególnej ostrożności i nie dostosował prędkości do panujących warunków na drodze w wyniku czego zjechał na lewy pas ruchu, w następstwie czego doprowadził do czołowego zderzenia z samochodem m-ki Chevrolet Aveo, poruszającym się z przeciwnego kierunku ruchu w wyniku czego obrażeń ciała doznali kierujący oraz pasażerowie samochodu Chevrolet Aveo tj. o czyn z art. 177 § 1 k.k. w z w. z art. 178 § 1k.k. - informuje prokuratura we Włocławku

Tego dnia 11 listopada 2017 r. około godz. 18.00 w Szpetalu Górnym na ul. Włocławskiej, umyślnie naruszył zasady bezpieczeństwa w ruchu lądowym w ten sposób, że będąc w stanie nietrzeźwości kierował w ruchu lądowym samochodem marki BMW, tj. o czyn z art. I78a § 1 k.k. Środków zapobiegawczych w niniejszej sprawie nie stosowano – dowiadujemy się z prokuratury we Włocławku.

Jak ustalono w toku postępowania, podejrzany w chwili czynu był nietrzeźwy w znacznym stopniu. W toku postępowania uzyskano opinię biegłych z dziedziny medycyny sądowej i do spraw ruchu drogowego. Do zarzuconych mu czynów podejrzany nie przyznał się. Wyjaśnił, że nie pamięta zdarzenia, i że jest mu przykro z tego powodu co się stało. Na poczet grożących mu środków karnych i środków kompensacyjnych dokonano zabezpieczenia majątkowego na należącej do niego nieruchomości. Podejrzany nie był uprzednio karany

O tym wypadku w Szpetalu Górnym było bardzo głośno. Prokuratura przesłała akt oskarżenia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się