:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  19°C bezchmurnie

Oberwanie chmury nad Włocławkiem i okolicami. 120 interwencji straży

Inne_, Oberwanie chmury Włocławkiem okolicami interwencji straży - zdjęcie, fotografia

Ulewny deszcz spowodował, że strażacy wyjeżdżali 120 razy na teren miasta Włocławka i powiatu włocławskiego

Bilans ulewnego deszczu , który od około godz 17:00 dnia wczorajszego do dnia dzisiejszego wynosił około 120 zdarzeń do których wyjeżdżali strażacy na teren miasta i powiatu włocławskiego. Ilość przypadków rozkłada się po połowie . Część wydarzyła się na terenie miasta , a druga połowa na terenie powiatu włocławskiego. Głównie interwencje dotyczyły zalanych piwnic, magazynów, ulic, a na terenie powiatu w miejscowości Kruszyn i Gołaszewo uszkodzonych dachów. Druhowie zajmowali się głównie wypompowywaniem wody z piwnic.

95 % zdarzeń dotyczyło wypompowywania wody z obiektów czy to z piwnic czy z domków jednorodzinnych, magazynów zagłębień ulic, które uniemożliwiały przejazd pojazdów. Na tym skupiały się nasze działania. Mieliśmy dwa przypadki o innym charakterze. Uszkodzony dach na budynku jednorodzinnym w Kruszynie i budynku gospodarczym w Gołaszewie.- powiedział st.kpt. Marcin Jaworski z KM PSP we Włocławku.

W 10 lokalizacjach jeszcze strażacy prowadzą działania poza terenem Włocławka.

Oberwanie chmury nad Włocławkiem i okolicami. 120 interwencji straży komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się