:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C bezchmurnie

Oskarżony o obcowanie z 13-latką trafi przed włocławski sąd

Informacje lokalne, Oskarżony obcowanie latką trafi przed włocławski - zdjęcie, fotografia

W dniu 29 stycznia 2018 r. Prokuratura Rejonowa we Włocławku przesłała do Sądu Rejonowego we Włocławku akt oskarżenia przeciwko Jakubowi D. podejrzanemu o to, że w bliżej nieustalonym okresie czasu w 2017 roku lecz nie później niż do dnia 18 czerwca 2017 roku we Włocławku w warunkach czynu ciągłego co najmniej dwukrotnie obcował płciowo z małoletnią poniżej lat 15, tj. o czyn z art. 200 § 1 k.k. w zw. z art. 12 k.k.

Środków zapobiegawczych w niniejszej sprawie nie stosowano.

Jak ustalono w toku śledztwa, od około początku 2017 roku oskarżony z pokrzywdzoną utrzymywali kontakty towarzyskie, spotykając się ze sobą. Pokrzywdzona mówiła wówczas Jakubowi D., że ma 13 lat. W trakcie tej znajomości, w bliżej nieustalonym okresie czasu, lecz nie później niż do dnia 18 czerwca 2017 roku, wymienieni co najmniej dwukrotnie obcowali ze sobą płciowo.

Wg pokrzywdzonej do zbliżenia miało dojść w domu Jakub D., zaś wg wymienionego, w mieszkaniu pokrzywdzonej.

W toku śledztwa uzyskano opinię biegłego psychologa, który uczestniczył w przesłuchaniu małoletniej pokrzywdzonej.

Podejrzany przyznał się do popełnienia zarzuconego mu czynu, a w swoich wyjaśnieniach opisał okoliczności zdarzenia, m. in. wskazując, że do współżycia doszło dwukrotnie pierwszy raz około marca lub kwietnia a drugi raz w maju 2017 roku.

Podejrzany nie był uprzednio karany.

 

 

Oskarżony o obcowanie z 13-latką trafi przed włocławski sąd komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się