:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  26°C bezchmurnie

Otwarte Mistrzostwa Włocławka w Badmintonie już we wrześniu

Badminton, Otwarte Mistrzostwa Włocławka Badmintonie wrześniu - zdjęcie, fotografia

Uczniowski Klub Sportowy " START " Smólnik zaprasza wszystkich mieszkańców Włocławka do udziału w dwóch turniejach badmintona, jakie odbędą się w dniu 22 i 23 września w Hali Sportowej Zespołu Szkół Technicznych we Włocławku.

Pierwszy turniej to II Otwarte Mistrzostwa Włocławka w ramach Grand Prix Województwa Kujawsko - Pomorskiego. W turnieju mogę wziąć udział wszyscy chętni bez względu na swoje umiejętności gry w tą dyscyplinę sportu. Przewidziano kategorie dla zawodników już zaawansowanych jak również zawodników debiutujących w tego typu turniejach. Organizatorzy szczególnie zapraszają mieszkańców Włocławka oraz nauczycieli, którzy będą walczyć o tytuł Mistrza Włocławka.

Dzień później 23 września na kortach będą mieli okazję wykazać się najmłodsi badmintoniści, którzy będą mogli wziąć udział w pierwszym z sześciu zaplanowanych turniejów w ramach Kujawsko - Pomorskiej Ligi Młodych Talentów. Organizatorzy zapraszają dzieci od 5 do 14 roku życia. Warto dodać, że nad tą imprezą patronat objął Prezes Polskiego Związku Badmintona p.Marek Zawadka.  

Obie imprezy organizowane są w ramach cyklu turniejów pn. ”100 turniejów na 100-lecie Niepodległości” i wspólnie z Fundacją Narodowy Badminton.

Zadanie współfinansowane jest ze środków Gminy Miasta Włocławek.

Zapisy i bliższe informacje pod numerem telefonu 785 474 000

Otwarte Mistrzostwa Włocławka w Badmintonie już we wrześniu komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się