:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  21°C lekkie zachmurzenie

Pierwszy Bieg Leśny wkrótce we Włocławku. Weźmiesz udział?

Biegi, Pierwszy Leśny wkrótce Włocławku Weźmiesz udział - zdjęcie, fotografia

7 kwietnia 2018 roku o godz. 11.00 po raz pierwszy odbędzie się BIEG LEŚNY pod patronatem Nadleśniczego Włodzimierza Pamfila Nadleśniczego Nadleśnictwa Włocławek.

Włocławski Klub Biegacza Maratończyk i Nadleśnictwo Włocławek wspólnie zainicjowało zorganizowania biegu leśnego. Jest to połączenie sportu, rekreacji z edukacją - powiedział podczas zorganizowanej konferencji prasowej Wojtek Prokopowicz.

Trasa biegu została wyznaczona przez organizatorów i prowadzić będzie wokół jeziora Dzilno na dystansie 5 km.

Trasa prowadzić będzie ścieżką dydaktyczną Dzilno wzdłuż jeziora obok wieży widokowej i kładki widokowej, gdzie można będzie podziwiać piękno przyrody po zimowym śnie. Jest to dodatkowy element rzadko spotykany w lesie. Ciąg dalszy prowadzi po drogach leśnych. Dodatkowym wyzwaniem będzie podbiegnięcie pod piaszczystą górkę - mówiła Magdalena Kokosza.

Organizatorzy zapraszają do udziału, zapisy na stronie elektonicznezapisy.pl, opłata symboliczna 19 zł a w dniu imprezy 30 zł.

Impreza ma na celu popularyzowanie aktywności fizycznej oraz spędzania aktywnie wolnego czasu na łonie natury. Na uczestników biegu czekają pamiątkowe leśne medale, gorący posiłek, a dla zwycięzców przewidziane są statuetki.

 

Pierwszy Bieg Leśny wkrótce we Włocławku. Weźmiesz udział? komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się