:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  14°C bezchmurnie

Piknik 2018 w Świętosławiu

W sobotę tj. 30 czerwca 2018 roku w Świętosławiu odbył się piknik podczas, którego organizatorzy przewidzieli wiele atrakcji zarówno dla dzieci jaki i dorosłych.

Przeciąganie liny to stała już pozycja w harmonogramie imprezy jak również rzut butem do taczki. Stowarzyszenie Świętosław pamięta również o tradycyjnym turnieju piłki siatkowej o puchar wójt Gminy Włocławek Ewy Braszkiewicz. W tym roku zwycięzcą została drużyna z Koszanowa. Na II miejscu uplasowali się gospodarze – drużyna ze Świętosławia, a III miejsce przypadło drużynie Autostrada z Nowej Wsi i IV dla drużyny ze Smólska. Organizatorzy zadbali również o gastronomię. Nie zabrakło żurku i kiełbasek. Aura nie dopisała ale było dużo emocji podczas rywalizacji i śmiechu, radości podczas konkurencji sportowych. Imprezę uświetnili przyjaciele z klubu motocyklowego z Włocławka.

Piknik 2018 w Świętosławiu komentarze opinie

  • Gość - niezalogowany 2018-07-01 12:35:44

    Kpina, kpina kpina

Dodajesz jako: Zaloguj się