:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Piknik Rodzinny w Brzeziu [ZDJĘCIA]

W Brzeziu 8 września 2018 r. przy placówkach opiekuńczo-wychowawczych odbył się Piknik Rodzinny zorganizowany z okazji zakończenia wakacji.

Festyn Rodzinny był pełen atrakcji. Było między innymi malowanie twarzy przez animatorów, przejażdżki na motorach jak również gry i zabawy oraz konkurencje sportowe.

Dyrekcja placówek opiekuńczo wychowawczych w Brzeziu na piknik zaprosiła dzieci z okolicznych miejscowości oraz władze powiatu włocławskiego

Dzieci potrzebują czułości. Dyrektor i opiekunowie tych placówek przekazują im wiele ciepła. Uśmiech dziecka jest rzeczą nadrzędną. Wybudowanie tych placówek to jeden z największych sukcesów powiatu włocławskiego - powiedział starosta Kazimierz Kaca.

Starosta podkreślił, że warunki w nowo wybudowanych domkach są znakomite i infrastruktura sportowa na placu również. Nawet dzieci z okolicznych miejscowości odwiedzają obecnie teren placówki aby skorzystać z placu zabaw i boiska sportowego.

Ten piknik jest po to aby integrować się z lokalną społecznością. Pobudowany kompleks rekreacyjno-sportowy miał za zadanie uatrakcyjnić dzieciom pobyt w placówce i jest obecnie maksymalnie wykorzystywany - mówiła dyrektor Agnieszka Kokowicz.

Było malowanie włosów i robienie tatuaży, które wykonywały animatorki: Anna Jędrzejewska i Agnieszka Mirolewicz.

Czaja Wojciech z klubu motórzystów z Włocławka wraz z przyjaciółmi przyjechali do zaprzyjaźnionej placówki aby uatrakcyjnić zorganizowany piknik. Były przejażdżki na motorach i słodki poczęstunek oraz zaplecze gastronomiczne.

Piknik Rodzinny w Brzeziu [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się