:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C bezchmurnie

Pobił na śmierć. Do Sądu we Włocławku trafił akt oskarżenia

Informacje lokalne, Pobił śmierć Sądu Włocławku trafił oskarżenia - zdjęcie, fotografia

Prokuratura Rejonowa we Włocławku zakończyła śledztwo w sprawie śmierci Edyty P. Do Sądu Okręgowego trafił akt oskarżenia przeciwko konkubentowi Dawidowi K.

W styczniu 2018 r. Prokuratura Rejonowa we Włocławku przesłała do Sądu Okręgowego we Włocławku akt oskarżenia przeciwko Dawidowi K.

W  dniu 14 października 2017r. Komenda Miejska Policji we Włocławku została zawiadomiona o zgonie kobiety. Obecny na miejscu lekarz pogotowia poinformował, że pomimo podjętej akcji reanimacyjnej doszło do zatrzymania akcji krążenia i zgonu wyżej wymienionej.

Na miejscu obecny był konkubent wyżej wymienionej Dawid K., który znajdował się pod wpływem alkoholu.

Przesłuchani w sprawie sąsiedzi zeznali, że pomiędzy pokrzywdzoną a oskarżonym dochodziło do częstych kłótni i awantur, wzajemnego szarpania, popychania spowodowanych nadużywaniem przez oboje z nich alkoholu.

Z zeznań świadków wynika także, że pokrzywdzona skarżyła się im na ból pleców wskazując, że została pobita przez Dawida K.

W sporządzonej opinii biegły z dziedziny medycyny sądowej wskazał, że bezpośrednią przyczyną zgonu pokrzywdzonej był wstrząs krwotoczny w wyniku masywnego krwotoku wewnętrznego do jamy otrzewnowej z powodu pęknięcia śledziony.

W oparciu o materiał dowodowy zgromadzony w sprawie, w szczególności dokumentację medyczną, zeznania świadków Dawidowi K. przedstawiono zarzut z art. 156 §1 pkt 2 i w zw. z art. 156 §3 kk.

Dawid K. przesłuchany w charakterze podejrzanego przyznał się do popełnienia zarzucanego mu czynu.

W niniejszej sprawie Sąd Rejonowy we Włocławku zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Podejrzany nie był w przeszłości karany.

 

Pobił na śmierć. Do Sądu we Włocławku trafił akt oskarżenia komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się