:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C rozproszone chmury

Pochwal się swoim ogródkiem. Rusza konkurs w Gminie Włocławek

Ludzie_, Pochwal swoim ogródkiem Rusza konkurs Gminie Włocławek - zdjęcie, fotografia

Wójt Gminy Włocławek Ewa Braszkiewicz ogłasza konkurs na "Najładniejszy przydomowy ogródek w Gminie Włocławek". Konkurs jest adresowany do wszystkich mieszkańców gminy, dbających o estetykę swojego otoczenia.

Jest to kolejna edycja konkursu na najpiękniejszy ogródek przydomowy w Gminie Włocławek. Oceny będzie dokonywać powołana komisja konkursowa, która odwiedzi każdy zgłoszony ogródek. Ocenie będą podlegać walory estetyczne, funkcjonalne, różnorodność zieleni i  kwiatów oraz dodatkowe atrybuty - powiedziała wójt Ewa Braszkiewicz.

Komisja konkursowa będzie brała pod uwagę estetykę, różnorodność, kolorystykę, kompozycję i stan pielęgnacji zasadzonych kwiatów i innych roślin. Punktowana będzie także mała architektura. Zainteresowani mogą zgłaszać się telefonicznie pod nr 54 230-53-38, mailowo [email protected] lub pisemnie do 10 sierpnia 2017 r. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród nastąpi podczas trwania Gminnych Dożynek 3 września w Smólniku.

Pochwal się swoim ogródkiem. Rusza konkurs w Gminie Włocławek komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się