:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  22°C bezchmurnie

Podpalił dom o wartości około 300 tysięcy

Region_, Podpalił wartości około tysięcy - zdjęcie, fotografia

W dniu 7 kwietnia 2018 roku w Prokuraturze Rejonowej w Lipnie zostało wszczęte śledztwo przeciwko mężczyźnie, podejrzanemu o to, że w dniu 5 kwietnia 2018 roku w na terenie gminy Wielgie, woj. kujawsko-pomorskie dokonał zniszczenia budynku mieszkalnego o wartości 300 000 złotych poprzez jego podpalenie.

Postanowieniem z dnia 7 kwietnia 2018 roku, Sąd Rejonowy w Lipnie zastosował tymczasowe aresztowanie wobec podejrzanego na okres 3 miesięcy, tj. do dnia 05.07.2018 roku. W toku postępowania ustalono, iż podejrzany dopuścił się zarzucanego mu czynu przebywając na przerwie w odbywaniu kary pozbawienia wolności. Wcześniej był wielokrotnie karany za przestępstwa przeciwko mieniu, a w czasie popełnienia zarzucanego mu czynu był w stanie nietrzeźwości.

W chwili obecnej wykonywane są dalsze czynności procesowe w sprawie zmierzające do wyjaśnienia wszystkich okoliczności zdarzeń.

Podpalił dom o wartości około 300 tysięcy komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się