:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Pogoda we Włocławku i okolicach na trzeci tydzień wakacji. Słońce, deszcz ...

Polecamy, Pogoda Włocławku okolicach trzeci tydzień wakacji Słońce deszcz - zdjęcie, fotografia

Pogoda na początku wakacji we Włocławku i okolicach ale również w całej Polsce jest bardzo zmienna. Od deszczu i chłodnych dni po upał.

Trzeci tydzień wakacji a pogoda się zmienia. Pierwszy tydzień we Włocławku ale i w dużej części naszego kraju nie był najlepszy. Było chłodno i a dopiero pod koniec tygodnia wypogodziło się. Kolejny tydzień wakacji to wzrost temperatury a w środę i czwartek mieliśmy upał. Jaka będzie pogoda w nadchodzących kilku dniach? Sprawdzamy.

Początek tygodnia ma być stosunkowo ciepły (od 23-25 st. C) jednakże deszczowy. We wtorek są spodziewane burze właściwie na terenie całego kraju również we Włocławku i na Kujawach. W środę spodziewane są jeszcze większe opady deszczu oraz burze. Również w czwartek przydadzą się nam wszystkim deszczówki lub parasole. Nad morzem i we Włocławku będzie tylko 20 st. C i nadal będzie deszczowo. Piątek  deszczowy ale trochę cieplejszy niż czwartek. Termometry pokażą około 23 stopni C.

Dopiero w weekend przestanie padać i wygląda na to, że sobota i niedziela będą pogodne.

Pogoda we Włocławku i okolicach na trzeci tydzień wakacji. Słońce, deszcz ... komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się