:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Pokrzywdzony zatrzymał złodzieja. To nie była jego jedyna taka kradzież

Region_, Pokrzywdzony zatrzymał złodzieja była jedyna kradzież - zdjęcie, fotografia

Policjanci przedstawili zarzuty kradzieży 55-letniemu mieszkańcowi Rypina. Mężczyzna został ujęty przez właściciela sklepu, chwilę po dokonaniu kradzieży, a następnie przekazany policjantom. Wtedy mundurowi ustalili, że zatrzymany ma na sumieniu jeszcze inną kradzież. Teraz odpowie za dwa przestępstwa, a z uwagi że jest recydywista grozi mu do 7,5 roku pozbawienia wolności.

W poniedziałek (21.05) dyżurny policji został powiadomiony przez właściciela jednego z rypińskich sklepów o ujęciu przez niego złodzieja. Jak ustalili na miejscu policjanci zatrzymany mężczyzna wykorzystał chwilową nieuwagę sprzedawcy, ukradł z półek odzież wartości ok. 800 zł po czym uciekł. Chwilę później do sklepu przyprowadził go zaalarmowany przez świadków właściciel.

Policjanci wylegitymowali mężczyznę, którym okazał się 55-letni mieszkaniec Rypina, a następnie osadzili w policyjnym areszcie, gdyż zatrzymany miał w organizmie ponad 3 promile alkoholu. Czynności wykonane przez policjantów potwierdziły tylko, że jest on sprawcą tej kradzieży sklepowej.

Ponadto funkcjonariusze na podstawie zabezpieczonego monitoringu w innej sprawie wytypowali zatrzymanego 55-latka do kradzieży, która miała miejsce 20 kwietnia również na terenie Rypina. Wówczas mężczyzna wszedł na teren remontowanego budynku i ukradł elektronarzędzia wart. ponad 2000 zł.

We wtorek (22.05) na podstawie zebranego w tej sprawie materiału dowodowego policjanci przedstawili mu dwa zarzuty kradzieży mienia. Mężczyzna jest recydywistą, wiec czeka go surowsza kara, nawet do 7,5 roku pozbawienia wolności.

Pokrzywdzony zatrzymał złodzieja. To nie była jego jedyna taka kradzież komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się