:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  17°C bezchmurnie

Połączył ich szczytny cel. Za nami Piknik Parafialny w Smólniku [ZDJĘCIA]

W dniu 17 czerwca 2018 r. na placu przy kościele św. Bartłomieja w Smólniku odbył się już po raz trzeci Piknik Parafialny pod hasłem „Nasze Serca dla Dwóch Serc”. Inicjatorem jak co roku był proboszcz parafii dr hab. Krzysztof Graczyk. Całkowity dochód z imprezy jest przeznaczony na rehabilitację dzieci: Sebastiana i Rozalii.

Po niedzielnej mszy św. w Smólniku parafianie tłumnie udali się do stoiska celem wzięcia udziału w loterii fantowej. Na scenie równolegle odbywały się prezentacje sceniczne i wokalne. W tym czasie inni mogli skosztować wybornego żurku i klusek z kapustą. Na kolejnym stoisku panie z Rady Parafialnej serwowały różnego rodzaju ciasta, herbatę i kawę.

Na dzieciaków czekały gry i zabawy w plenerze.

Równocześnie odbywały się rozgrywki w piłkę siatkową, w której udział wzięły 4 drużyny. W wyniku rozgrywek I miejsce zajęli Ministranci z grupy starszej, na drugim miejscu uplasowała się OSP Smólnik, a trzecie miejsce przypadło Rodzicom Ministrantów. Czwarte miejsce zdobyli Ministranci z grupy młodszej. Nieodłącznym elementem pikniku były Potyczki Rodzinne, którym towarzyszyło wiele radości, uśmiechu i zabawy. Wśród rywalizujących rodzin na I miejscu uplasowała się Rodzina Buziewskich, na II Rodzina Zamerskich, III miejsce zajęła Rodzina Markowskich, a IV Rodzina Juszczak.

Jak na prawdziwy piknik przystało nie zabrakło pieczonych kiełbasek i degustacji smakowitego tortu, który zaserwowały panie z Rady Parafialnej.

Nieodłącznym elementem pikniku była zabawa w rytm muzyki zespołu „Tenor” Tomasz Jaroszewski, Jarosław Śniegowski.

Na koniec popłynęły podziękowania, które skierował do zebranych ksiądz dr hab. Krzysztof Graczyk jak również rodzice Sebastiana i Rozalki.

W organizację pikniku włączyli się: Barbara i Ryszard Jaroszewscy,Zofia i Franciszek Michalscy, Paweł i Magdalena Brzezińscy, Elżbieta i Jacek Goliszewscy, Jacek i Anna Ledzion,Małgorzata i Radosław Kwiatkowscy, Emilia Klocek, Barbara i Janusz Buziewscy, Katarzyna i Tomasz Grabowscy, Wioleta i Przemysław Kotwiccy, Mariusz Poliński i Anna Buczkowska, Jan i Krystyna Brzezińscy, Krzysztof Wiśniewski, Paweł i Ewa Bogdanowicz, KGW Telążna Leśna, KGW Dąb Skoki, Tomasz Straszewscy, Anna Kosińska, OSP Smólnik, OSP Dąb Polski, Wójt Gminy Włocławek Ewa Braszkiewicz, Grzegorz i Grażyna Kędzierscy, Kazimierz Korpusiński, Mariusz Kulka, Krzysztof Krygier, Rada Parafialna Parafii Smólnik, Grzegorz i Marietta Korpusińscy, Tomasz i Małgorzata Kędzierscy, Krzysztof i Beata Bąkowscy, Grzegorz Ruczewski, Mieczysław Sieradzki, Ryszard i Katarzyna Pietrzak, Mariusz Alabrudziński, Marta Kaczorowska, Wioleta Skrajna, Sławomir Szczerbicki, Mirosław i Aneta Sudo, Ewa Jżmanowska, Nadleśnictwo Włocławek, Agnieszka i Waldemar Białkowscy, Dom Pomocy Społecznej w Kurowie, Michał i Celina Kowalewscy, Józef i Halina Alabrudzińscy, Szymon i Magdalena Bąkowscy, Robert Majewski, OSP Kowal, Violeta i Marcin Zamerscy, Dariusz i Magdalena Wałęsa, Zespół Tenor (Tomasz Jaroszewski, Jarosław Śniegowski), Gościniec pod Żaglami, Grzegorz i Agnieszka Wiśniewscy, Sławomir i Aneta Michalscy, Robert i Ilona Majewscy, Beata Kotwicka, Agnieszka Stasińska,Beata Ulanowicz, Sylwia i Roman Buziewscy, Anna i Mariusz Ulanowicz, Sybilla Bąkowska, Weronika Bąkowska, Żaneta Bąkowska, Natalia Szymańska, Anna i Zbigniew Sejdowscy, Aleksandra Tyraj, Wioleta Zamerska.

Połączył ich szczytny cel. Za nami Piknik Parafialny w Smólniku [ZDJĘCIA] komentarze opinie

  • gość 2018-06-19 10:32:32

    Szczytny cel. Oby więcej było takich działań.

Dodajesz jako: Zaloguj się