:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  24°C bezchmurnie

Policjanci z Brześcia i Lubrańca dostali nowe radiowozy [ZDJĘCIA]

Komendant Komisariatu Policji z Brześcia Kujawskiego oraz Kierownik Posterunku Policji w Lubrańcu uroczyście odebrali dwa nowe oznakowane radiowozy. W spotkaniu oprócz kadry kierowniczej wzięli udział przedstawiciele samorządów, którzy w połowie sfinansowali zakup radiowozów oraz Proboszcz Parafii z Brześcia Kujawskiego ks. Ireneusz Juszczyński i Kapelan włocławskich policjantów ks. Sebastian Osiński.

Dwa oznakowane ople astry kombi w środę (13.12.17) zostały uroczyście przekazane do służby. Uroczystość odbyła się na placu przed Komisariatem Policji w Brześciu kujawskim. W uroczystości oprócz kadry kierowniczej jednostki i policjantów udział wzięli przedstawiciele lokalnych samorządów, którzy sfinansowali w połowie otrzymane radiowozy, a także duchowieństwo.

Komendant Miejski Policji we Włocławku insp. Marcin Zaleśkiewicz podziękował przedstawicielom samorządów z Brześcia Kujawskiego, Lubrańca i Lubania za wszelkie wsparcie mundurowych. To właśnie przekazane pieniądze w kwocie 70 tys. pozwoliły na zakup sprzętu transportowego. Drugą połowę sfinansowała Komenda Główna Policji. Dodatkowo policjanci otrzymali dwie drukarki, urządzenie do sprawdzania stanu trzeźwości oraz latarki.

Przekazane radiowozy służyć będą mundurowym na rzecz poprawy bezpieczeństwa mieszkańców gmin podlegających działaniu Komisariatu Policji w Brześciu Kujawskim.   

Policjanci z Brześcia i Lubrańca dostali nowe radiowozy [ZDJĘCIA] komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się