:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C rozproszone chmury

Policyjny pościg w regionie. Mężczyzna nie zareagował na sygnały i zaczął uciekać

Region_, Policyjny pościg regionie Mężczyzna zareagował sygnały zaczął uciekać - zdjęcie, fotografia

Aleksandrowscy policjanci w czasie pościgu zatrzymali 45-latka który kierując samochodem osobowym, nie zatrzymał się do kontroli. Szybko okazało się,że mężczyzna jest pijany. Zatrzymany odpowie przez sądem za przestępstwo, za które grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

W poniedziałek (27.11.) około godziny 19.00 policjanci zauważyli jadącego przez miejscowość Zakrzewo osobowego citroena. Policjanci użyli sygnałów świetlnych i dźwiękowych sygnalizując nakaz zatrzymania się. Mężczyzna nie reagował i zaczął uciekać.

Po krótkim pościgu policjanci zatrzymali 45-letniego kierowcę citroena. Mężczyzna miał ponad 3 promila alkoholu w organizmie.

Teraz odpowie za kierowanie samochodem w stanie nietrzeźwości i za przestępstwo z art. 178b Kodeksu Karnego tj. niewykonanie polecenia zatrzymania pojazdu, za które grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Policyjny pościg w regionie. Mężczyzna nie zareagował na sygnały i zaczął uciekać komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się