:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  25°C bezchmurnie

Policyjny pościg za kierowcą motocykla. 34-latek uderzył w radiowóz ...

Informacje z regionu, Policyjny pościg kierowcą motocykla latek uderzył radiowóz - zdjęcie, fotografia

Przed sądem odpowie 34-letni kierowca motocykla, który nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. Funkcjonariusze rozpoczęli pościg w trakcie którego motocyklista nie zapanował nad motorem i uderzył w goniący go radiowóz. Do zdarzenia doszło na ulicy Brzeskiej w miejscowości Służewo. Okazało się, że nie miał on uprawnień i posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych.

W sobotę (10.06.) około godziny 00.00 policjanci aleksandrowskiej „drogówki” w miejscowości Koneck usiłowali zatrzymać do kontroli drogowej motocyklistę, jednak ten zlekceważył polecenie i zaczął uciekać. Funkcjonariusze rozpoczęli pościg w trakcie którego motocyklista nie zapanował nad motorem i uderzył w goniący go radiowóz. Do zdarzenia doszło na ulicy Brzeskiej w miejscowości Służewo. Okazało się, że nie miał on uprawnień i posiadał sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych. 34- letni motocyklista spędził noc w policyjnym areszcie, był trzeźwy.

W niedzielę (11.06) mężczyzna usłyszał zarzuty nie zatrzymania się do kontroli drogowej, nie stosowania się do zakazu sądowego, oraz spowodowania kolizji drogowej i jazdy bez uprawnień.

Teraz za swoje zachowanie odpowie przed sądem.

Polub nas na  Facebooku kliknij [tutaj]  dowiesz się więcej

Policyjny pościg za kierowcą motocykla. 34-latek uderzył w radiowóz ... komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się