:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C pochmurno z przejaśnieniami

Policyjny pościg za motocyklem. Kierujący stracił panowanie … i uciekał pieszo

Informacje z regionu, Policyjny pościg motocyklem Kierujący stracił panowanie uciekał pieszo - zdjęcie, fotografia

W niedzielę (28.05.2017), policjanci ruchu drogowego pełnili służbę w miejscowości Zaduszniki. Prowadzącemu motocykl, który przekroczył obowiązującą na tym odcinku drogi prędkość dali znak do zatrzymania, ten jednak przyspieszył i zaczął uciekać. Chwilę później stracił panowanie nad pojazdem i przewrócił się. Jak się okazało nie miał prawa jazdy a pojazd, którym się poruszał, nie był dopuszczony do ruchu.

W niedzielę, policjanci ruchu drogowego pełnili służbę w Zadusznikach. W miejscu tym stoi znak D-42 ograniczający prędkość do 50 km/h. Po godzinie 14.00 policjanci zmierzyli prędkość jadącego w stronę Nasiegniewa motocykla i w związku z tym, że kierujący znacznie ją przekroczył, wydali tarczą znak do zatrzymania pojazdu. Na ten widok kierowca jednak zredukował bieg i przyspieszywszy ominął policjanta. Po chwili stracił jednak panowanie nad pojazdem i przewrócił się na lewe pobocze jezdni. Kiedy zobaczył podchodzących do niego policjantów zaczął uciekać pieszo wzdłuż drogi a następnie wbiegł na pole. Po kilkunastu metrach został jednak zatrzymany.

Okazało się, że 18-latek zamieszkały w gm. Dobrzyń nad Wisłą nigdy nie miał prawa jazdy. Pojazd, którym się poruszał to „samoróbka” i nie ma ani dopuszczenia do ruchu ani ubezpieczenia. Na szczęście kierujący nie odniósł obrażeń, ale będzie musiał odpowiedzieć za szereg wykroczeń których się dopuścił.

Polub nas na  Facebooku kliknij [tutaj]  dowiesz się więcej

Policyjny pościg za motocyklem. Kierujący stracił panowanie … i uciekał pieszo komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się