:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  10°C pochmurno z przejaśnieniami

Polski krytyk muzyczny, specjalistka od emisji głosu, osobowość telewizyjna Elżbieta Zapendowska we

Polski krytyk muzyczny, specjalistka od emisji głosu, a także osobowość telewizyjna - Elżbieta Zapendowska gości w Browarze B we Włocławku.

8 czerwca 2017 r w Browarze B we Włocławku przez cały dzień trwały warsztaty i próby z Katarzyną Winiarską, Elżbietą Zapendowską, Janem Zdziarskim i Andrzejem Głowackim. Do stolicy Kujaw przyjechali najlepsi młodzi wykonawcy wybrani w kilkustopniowych eliminacjach.

O tym jaki jej zdaniem poziom reprezentują wykonawcy rozmawialiśmy z Elżbietą Zapendowską:

Zobaczymy! Na razie rozpoczęliśmy próby. Przesłuchaliśmy 5 wykonawców. Jestem zadowolona. Ci ludzie wiedzą o czym śpiewają lepiej lub gorzej, ale taki konkurs wymaga zrozumienia tekstu i myślenia nad tekstem, to już jest fajne. W muzyce rozrywkowej tekst to już jest tylko pretekst do tego, aby wydobywać ło, ło, łoł.

Elżbieta Zapendowska nadmieniła, że po eliminacjach wyjeżdża i niestety  nie wie czy wykonawcy wyciągają z nauki z nią wnioski. Ona jest jak zaznaczyła po to, aby byli oni lepsi.

 

Polski krytyk muzyczny, specjalistka od emisji głosu, osobowość telewizyjna Elżbieta Zapendowska we komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się