:-( Wygląda na to że masz Adblocka. Utrzymujemy się z reklam żeby móc dostarczyć Ci wiadomości z Twojego regionu za które nie musisz płacić, czy mógłbyś rozważyć jego wyłączenie?
  27°C rozproszone chmury

Potrójne morderstwo? Nie żyje małżeństwo i ich krewny. Zatrzymano dwóch mężczyzn

Sprawy kryminalne - kronika, Potrójne morderstwo żyje małżeństwo krewny Zatrzymano dwóch mężczyzn - zdjęcie, fotografia

Dwóch mężczyzn w wieku 27 i 30 lat zatrzymali krasnostawscy policjanci w związku z potrójnym zabójstwem, do jakiego doszło w gm. Gorzków. W czwartek po południu policjanci w jednym z domów znaleźli ciała trzech osób, małżeństwa w wieku 54 i 57 lat oraz ich 84-letniego krewnego. Wszystko wskazuje na to, że zostali zamordowani. Zatrzymani przebywają w policyjnym areszcie. Prowadzone śledztwo w tej sprawie wyjaśni okoliczności tej tragedii. Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

W czwartek po południu dyżurny krasnostawskiej policji został powiadomiony przez zaniepokojoną mieszkankę Krasnegostawu o tym, że od pewnego czasu nie ma kontaktu ze swoimi rodzicami. Z jej relacji wynikało, że mieszkają oni w jednym z domów w gm. Gorzków.

Dyżurny wysłał pod wskazany adres policjantów. Funkcjonariusze w pomieszczeniu domu znaleźli zwłoki trzech osób: małżeństwa w wieku 54 i 57 lat oraz ich 84 letniego krewnego, który z nimi zamieszkiwał. Obrażenia, które posiadały te osoby, wskazywały, że doszło do ich zabójstwa.

Na miejscu tej makabrycznej zbrodni od w czwartek pracują pod nadzorem prokuratorów policjanci, biegli z zakresu medycyny sądowej, technicy kryminalistyki. Śledczy zabezpieczają ślady.

Jeszcze w czwartek do tej sprawy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn w wieku 27 i 30 lat, którzy mogą mieć związek z potrójnym zabójstwem. Trafili oni do policyjnego aresztu. Wkrótce będą z nimi wykonywane czynności procesowe.

Za zabójstwo grozi kara dożywotniego pozbawienia wolności.

Żródło: KPP Krasnystaw

Potrójne morderstwo? Nie żyje małżeństwo i ich krewny. Zatrzymano dwóch mężczyzn komentarze opinie

Dodajesz jako: Zaloguj się